شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اجرای طرح پایش و پیشگیری از ویروس کرونا در سرپل ذهاب

فرمانده تیپ ٧١ مکانیزه هجومی ابوذر از اجرای طرح پایش و پیشگیری از ویروس کرونا در روستا‌های دهستان قلعه شاهین از توابع شهرستان سرپلذهاب توسط تیم پزشکی تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه صاحب الزمان (عج) خبر داد.

به گزارش  کرمانشاه آنلاین؛ سرهنگ شاطری فرمانده تیپ ٧١ مکانیزه هجومی ابوذر با اشاره به رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا و اجرای طرح پایش و پیشگیری از ویروس کروناتدابیر فرماندهی نزاجا در اجرای طرح مردم یاری و هم افزایی با سایر نهاد‌ها و ارگان‌های نظامی گفت:این طرح باتوجه به ظرفیت‌ها و امکانات تیپ ۷۱ ارتش، برای مقابله با شیوع بیماری کرونا اجرایی شده است.

سرهنگ شاطری تصریح کرد؛ یگان‌های نظامی در مواقع بحران به یاری و کمک مردم خواهند آمد تیپ ۷۱ نیز برای یاری مردم شهرستان به کمک شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب آمده است.

وی همچنین از استقرار کارکنان متخصص تیپ ۷۱ در ورودی شهر برای غربالگری سلامت و تب سنجی مسافرین نیز خبر داد و گفت:نیرو‌های متخصص گروهان جنگ نوین با استفاده از تجهیزات تخصصی خود در چند نوبت محلات مختلف شهر را گندزدایی و ضدعفونی کردند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه به مردم شهرستان اطمینان می‌دهیم که ارتش تا ریشه کن شدن کامل بیماری کرونا در کنار مردم خواهد بود افزود: بیماری کرونا با تلاش مسئولان، همت یگان‌های نظامی و مشارکت مردم ازشهرستان ریشه کن خواهد شد و ما نیز آمادگی داریم که در شهرستان‌های سرپلذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب به مردم خدمت کنیم.

منبع: صداوسیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |