شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » برنامه دقیق و قوی برای اشتغال جوانان استان کرمانشاه وجود ندارد

استاندار کرمانشاه در نشست ستاد ساماندهی جوانان در سراسرای تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، به سخنانی از رهبر معظم انقلاب در خصوص تاکید ویژه در خصوص جوانان اشاره کرد و گفت: برنامه دقیق و قوی برای اشتغال جوانان استان کرمانشاه وجود ندارد.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، هوشنگ بازوند اظهار کرد: انتظار داریم که اداره کل ورزش و جوانان استان روزانه پیگیر وام ازدواج باشند و اطلاع رسانی مناسبی انجام دهند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه در حوزه کشاورزی ظرفیت بسیار خوبی برای اشتغال جوانان وجود دارد گفت: باید از تمام ظرفیت های استفاده نشده استان استفاده کنیم.

وی افزود: در استان کرمانشاه ظرفیت های بسیار زیادی وجود دارد از جمله معاون سنگ، قیر، مس و… که باید از آنها نهایت استفاده کرد.

استاندار کرمانشاه باید از ظرفیت های استارت آپ های استان که سبب اشغال تعداد زیادی از جوانان می‌شود استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه استان کرمانشاه داری ۳۶۰ کیلومتر مرز مشترک با مرز عراق است، گفت: ورزش و جوانان مشخص کند که چند نفر از جوانان استان در این مرز ها مشغول به کار هستند.

بازوند با اشاره به اینکه باید تفکیک تحصیلی در بین جوانان استان انجام بگیرد، گفت: جوانان سرمایه اصلی ما هستند ما نمی‌توانیم نسبت به این سرمایه بی تفاوت باشیم.

وی افزود: باید برای همه جوانان اهم از زیر دیپلم و … بیکار استان شغل ایجاد شود.‌

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |