شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » با دستگاه‌های مقصر در وقوع تصادفات پیاده روها برخورد خواهد شد

استاندار کرمانشاه در نشست کمیسیون ایمنی راه‌ها که در سراسرای تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد تایید کرد: باید ظرف ۴۸ ساعت آینده گزارش جامعه ای به استانداری داده شود که دلیل افزایش تصادفات پیاده روی در سطح شهر کرمانشاه چیست.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، هوشنگ بازوند با اشاره‌ به اینکه در ۹ ماه سال جاری تعداد افراد فوت شده در پیاده‌رو های سطح شهر کرمانشاه افزایش داشته ایم، اظهار داشت: نیاز به یک آسیب شناسی دقیق در این خصوص هستیم و کسانی که در این کار قصور باشند برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری، پلیس، فرمانداری و دستگاه‌های ذیربط برای کاهش تلفات پیاده رو ها برنامه ای جامع تدوین کند گفت: ظرف ۱۰ روز دیگر معاونت عمرانی استانداری باید نتیجه علت افزایش و قصور دستگاه ها مشخص شود.

بازوند با انتقاد از اینکه ۳۱ نفر در ۹ ماه گذشته در پیاده رو های سطح شهر کرمانشاه فوت کرده اند و ۳۱ خانوار با شرایط سخت قرار گرفته اند، تاکید کرد: بدون هیچ اغماضی با دستگاه های که قصور داشته اند برخورد خواهد شد.

استاندار کرمانشاه گفت: شورای ترافیک به صورت هفتگی نظارت کند و اقدامات انجام شده را به طور کامل و دقیق گزارش دهد.

هوشنگ بازوند در خصوص افزایش تلفات جاده‌ای در محور کرمانشاه به کامیاران اشاره کرد و تاکید کرد:  معاونت عمرانی باید گزارشی از محور کرمانشاه به کامیاران تهیه کنند و تعداد کشته‌های که در این مسیر اتفاق افتاده است را با امضای استانداری برای وزیر راه و شهرسازی ارسال کند، و تمام قول‌های دروغین معاونین ایشان اعلام کردند و عمل نکردن توی نامه قید شود.

وی افزود:  پلیس پیشنهاد به ما بدهد که در شورای تامین مطرح کنیم که تا پایان تعطیلات نوروزی کلیه خودروهایی که سرعتشان بالای ۱۴۰‌ کیلومتر است ۴۸ ساعت متوقف شود.

استاندار کرمانشاه در پایان تاکید کرد: پیشنهاد کارهایی که باید برای نوروزی سال ۹۹ انجام گیرد آماده شود که اسفند ماه به تصویب برسانیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |