شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » دوره های مهارتی باید با تبلیغات مناسب به مردم معرفی شوند

نشست شورای مهارت استان به ریاست افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری در سالن امید استانداری کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، افشین کریمی روز سه‌شنبه در نشست شورای مهارت استان کرمانشاه در سرسرای امید استانداری با اشاره به اینکه دورهای مهارتی که داشته ایم، به صورت مستند و کلیپی ساخته شود، گفت: اگر خواهان رونق اقتصادی استان هستیم باید با جدیت به دنبال آموزش‌های مهارتی مورد نیاز حوزه گردشگری و فرهنگ سازی‌های فراگیر در این حوزه باشیم.

وی با اشاره به اینکه واحد پژوهش ها باید به بحث مهارت آموزی ورود کنند، گفت: واحد مهارت مهمترین کار در استان است که باید تبلیغات زیادی در این دوره ها انجام بگیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری افزود: مردم، مسئولین در نمایشگاه پژوهش بازدید بسیار خوبی داشتند یکی از پربازدیدترین نمایشگاه های استان بود.‌

کریمی برگزاری این دوره‌ ها را پرورش نیروی متخصص موردنیاز بنگاههای اقتصادی کلان و متوسط استان در زمینه مدیریت مالی، بازاریابی، بازرگانی و ارتقاء فن آوری و بهره‌وری آنان ذکر کرد و گفت: این طرح را در بخش صنعت و کشاورزی آموزش نیروهای کارآزموده متناسب با نیاز و ظرفیتهای اقتصادی استان دانست.

وی اظهار داشت: متاسفانه مردم ما هنوز به دنبال کارمندی هستند و فرصت‌های پدید آمده در حوزه پول‌سازی مانند صنعت گردشگری را جدی نگرفته‌اند که باید تلاش کرد با فرهنگ‌سازی هوشمندانه در این نگرش‌هایی که مانع جدی توسعه هستند، تغییر ایجاد کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |