شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » برای ارگان های کمک رسان در مرز خسروی جاده ارتباطی ایجاد شود

استاندار کرمانشاه در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که در سالن امید استانداری برگزار شد، بیان کرد: بازگشایی مرز خسروی با کمک حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی مهندس انجام گرفت.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، هوشنگ بازوند اظهار کرد: برای ساماندهی مرز خسروی اعتباری به مجلس پیشنهاد داده شده است که هفته آینده در صحن علنی مطرح خواهد شد.

وی گفت: فرماندار قصرشیرین و فرماندار خانقین باید ظرف ۱۰ روز مشکلات را بررسی کنند، که با استاندار دیاله مورد بررسی و به تفاهم نامه ایجاد شود.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه درب ورودی مرز خسروی جوابگوی ورود و خروج زوار نیست بیان کرد: درب ورود و خروج که هم اکنون ۱۰ متر می‌باشد باید به ۷۰ متر یا ۵۰ متر ارتقاع داده شود.‌ که مشکل تردد زوار عتبات عالیات رفع شود.‌ و مرزبانی باید با نیروهای عراق مذاکره لازم را انجام دهد.

بازوند گفت: گیتا مرز خسروی مشکل دارد که هم اکنون ۲۹ است و باید به ۵۰ افزایش داده شود که یکی از نقاط ضعف ما در اربعین سال گذشته بود خروجی فاصله مهر پاسپورت خروج و مهر ورود به عراق باید زیاد شود.

وی با اشاره به اینکه جاده دسترسی زوار باید ساماندهی شود گفت: برای ارگان های کمک رسان جاده ارتباطی ایجاد شود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه سیستم سرمایشی باید به طور کامل حل شود در مرز خسروی حل شود، گفت: روشنایی کمربندی قصرشیرین به خسروی که ۸ کیلومتر است باید انجام بگیرد‌.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |