شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اهدای ۵۸۹ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به ۲۰۲ جوان مددجو کرمانشاهی

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اهدای ۵۸۹ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به ۲۰۲ جوان مددجو کرمانشاهی از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: پیش بینی می شود با کمک کمیته امداد سه هزار جوان دیگر تا پایان سال جاری زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین،  مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برنامه این نهاد برای تامین بخشی از هزینه های ازدواج جوانان مددجو، گفت: پیش بینی می شود امسال سه هزار و ۹۳ جوان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه با دریافت کمک هزینه ازدواج زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

محسن رخصی با یادآوری اینکه در چهار ماهه نخست امسال ۲۰۲ جوان مددجو کرمانشاهی راهی خانه بخت شده اند، عنوان کرد: این نهاد بیش از ۵۸۹ میلیون تومان اعتبار به منظور تشکیل زندگی مشترک این جوانان مددجو اختصاص داده است.

وی عنوان کرد: کمیته امداد به نوعروسان و بانوان با ازدواج مجدد کمک هزینه خرید جهیزیه و به پسران تحت حمایت هدیه ازدواج پرداخت می کند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: اعتبارات ازدواج مددجویی در سال ۹۷ نیز هشت میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان بوده که با این میزان اعتبار بیش از سه هزار و ۷۰۰ جوان کرمانشاهی زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

محسن رخصی با اشاره به اینکه مراجعه به دفاتر امداد و سایت الکترونیکی emdad.ir از راه های مشارکت خیران نیک اندیش در ازدواج آسان مددجویان به شمار می رود، تاکید کرد: امیدواریم امسال با کمک های خیران عرصه ازدواج جوانان بیشتری از افراد پیش بینی شده راهی خانه بخت شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |