شما اینجا هستید
اجتماعی » عملیات غرور آفرین مرصاد نشان داد که دشمنان بدانند ملت ایران در لبیک به امام و شهدا در کنار نیروهای نظامی در هر توطئه ای مقابل آنان می ایستند و اگر توطئه ای در مخیله شان داشته باشند ملت می تواند مرصادهای دیگری را بیافریند

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: عملیات غرور آفرین مرصاد نشان داد که دشمنان بدانند ملت ایران در لبیک به امام و شهدا در کنار نیروهای نظامی در هر توطئه ای مقابل آنان می ایستند و اگر توطئه ای در مخیله شان داشته باشند ملت می تواند مرصادهای دیگری را بیافریند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین ، حسن موحد بمناسبت سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد ضمن گرامیداشت این عملیات ظفرمند و روز ملی کرمانشاه، اظهارداشت: پیام عملیات ظفرمند مرصاد این است که همه انسانها یک روز مورد آزمایش قرار گرفته و منافقین و مشرکان در کمین گاه بدست فرزندان صالح و مخلص که اعتقاد خدا محوری دارند بسزای اعمال خود خواهند رسید.

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز فرزندان ما در هوا فضا و مدافعان حرم اقتدار خود را در دفاع از مظلومان به جهانیان نشان داده اند، افزود: عملیات غرور آفرین مرصاد فرصتی است که در روز ملی کرمانشاه از استان خود که از دیرباز سرزمین مردم سلحشور بوده و به تعبیر مقام معظم رهبری که می فرمایند سینه ستبر و چهره زیبای جمهوری اسلامی است پاسداری کرده و به مردم در سراسر جهان معرفی کنیم.

موحد تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون ملت ایران با تبعیت از امام خود، بصیرت و هوشیاری عبور کرده از حوادث و توطئه های مختلف دشمنان و در راس آن آمریکا عبور کرده است.

وی با بیان اینکه یکی از هجمه ها و توطئه های عظیم برای از بین بردن نظام اسلامی تحمیل هشت سال جنگ تحمیلی علیه نظام بود، گفت: در طول دوران دفاع مقدس بسیاری از کشورها از جمله آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی و سایر کشورها مرتجع برای مقابله با انقلاب اسلامی به رژیم بعث کمک کردند.

موحد خاطر نشان کرد : رزمندگان و فرزندان دلاور توانستند با الهام از نهضت عاشورا و اقتدا به بنیان گذار انقلاب و ولی فقیه سینه خود را سپر کرده و سدی به بلندای قامت ملت مقابل دشمنان ساخته که هیچ سیلی نتواند از آن عبور کند و در طول هشت سال جنگ تحمیلی حماسه های بسیاری را آفریدند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، گفت: پس از آنکه دشمن بعث به مرزهای جمهوری اسلامی هجوم آورد نیروهای حزب اللهی و انقلابی با تبعیت از امام خمینی(ره) به میدان آمده و به یاری خداوند و از خود گذشتگی دشمن را از مرزها بیرون رانده و خاک کشور اسلامی را از دشمن باز پس گرفتند.

موحد گفت: پس از پایان جنگ تحمیلی وقتی کشورهای حامی رژیم بعث دیدند سرمایه گذاری که برای مقابله با انقلاب اسلامی در حمایت از صدام کرده اند هیچ نتیجه ای نداشته، نیروهای نظامی سپاه وارتش در منطقه مقتدر شده و هیچ یک از وعده های صدام محقق نشده و او خسارت بسیاری به جهان اسلام و جمهوری اسلامی وارد کرده است.

وی خاطر نشان کرد: صدام که در بن بست سیاسی گرفتار شده بود و همچنین توسط سازمان ملل عراق بعنوان متجاوز معرفی شده بود پس آنکه قطعنامه در ۲۳/تیر/ ۶۷ توسط جمهوری اسلامی پذیرفته شد سرکرده منافقین در نشست با صدام توانست حمایت او را برای حمله منافقین به جمهوری اسلامی جلب کند و با اختیار قرار دادن تجهیزات نظامی به مرزهای جمهوری اسلامی حمله و با پیشروی در گردنه چهار زبر با مقاومت نیروهای نظامی و بسیج مردمی روبرو شده و شکست سنگینی را متحمل می شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه استان کرمانشاه سرزمین حماسه و دارای مردمان حماسه آفرینی است،که آغازو پایان جنگ در این استان بود، بیان داشت: اولین یادمان از مقاومت مردم این استان مربوط به حماسه آفرینی مردم پاوه در مقابله به عوامل استکبار و دشمنان انقلاب بود و آخرین آن یادمان مرصاد است.

موحد اظهار داشت: عملیات مرصاد آخرین میدان زور آزمایی تمام قد استکبار، همه ی جهان کفر، نفاق و شیطان بزرگ مقابل جمهوری اسلامی بودکه شکست دشمنان در این عملیات نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان اینکه عملیات غرور آفرین مرصاد فتح ارزش ها و اوج قله ایمانی بود، تصریح کرد: ملت ما با بصیرت، هوشیاری و در لبیک به امام و شهدا توطئه دشمن را در فضای نفاق آلود که بعنوان آخرین تیر ترکش و هجمه ایجاد کرده بود خنثی کردند و عملیات ظفرمند مرصاد با سربلندی رقم خورد.

موحد گفت: در عمیات ظفرمند مرصاد ملت ایران برای همیشه دشمنان را ناکام گذاشته و نشان دادند که این ملت قدرت بازدارندگی و مقابله را با هرگونه هجمه و توطئه دشمنان داردو در این عملیات طومار دشمنان و رژیم بعث در هم پیچیده شد .

وی خاطر نشان کرد: عملیات غرور آفرین مرصاد فرمایش مقام معظم رهبری را در باره استان کرمانشاه که از آن بعنوان سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی یاد می کنند،را تبین می کند عملیاتی که درپایان جنگ تحمیلی

نیروهای بسیج مردمی و نظامی با بی رحم ترین افراد که به فرموده امام خمینی(ره) از کفار بدترند مقابله کردند.

وی با اشاره به جنایت منافقین در بدو ورود به مرز جمهوری اسلامی و شهرهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب، گفت: پس از ورود به شهرها مخصوصا بیمارستان اسلام آباد غرب مجروحان غیر نظامی و نظامی را به آتش کشیدند و این نمونه ای از جنایت آنان بوده که اگر این افراد استیلا پیدا می کردند چه بسا دست به جنایت های بسیاری علیه ملت می زدند که نزدیک به ۱۷ هزار نفر در کشور بدست آنان و باحمایت استکبار جهانی ترور شدند.

موحد درپایان از عموم مختلف مردم در سراسر استان برای حضور در برگزاری باشکوه سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد در صبح روز پنجشنبه سوم مردادماه در محل یادمان عملیات ظفر مند مرصاد دعوت کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |