شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اختصاص ۲۵۰ میلیاردتومان توسط هیئت دولت برای تکمیل زیرساخت‌های مناطق زلزله‌زده

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه عصر سه شنبه ۲۶ تیرماه در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده که با حضور دکتر نوری امیری معاون وزیر صنعت و دکتر امانی رییس امور صنعت، معدن و بازرگانی سازمان برنامه و بودجه و معاون عمرانی استاندار و معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه برگزار شد؛ اظهار داشت: خوشبختانه روند بازسازی مناطق زلزله زده به شکل مناسبی تاکنون پیش رفته است.

وی افزود: ۲۰ هزار واحد در روستاها باید بازسازی می شد که از این تعداد تنها ۴۲۰۰ عدد با پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصد باقی مانده‌اند و بقیه به اتمام رسیده اند. مقرر شده این تعداد نیز تا پایان شهریور به اتمام برسند.

بازوند گفت : دولت در نشست اخیر خود ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبارات زیرساختی ادارات دولتی برای مناطق زلزله زده مصوب کرد که در این شرایط تحریم یک کار بسیار ارزشمند محسوب می شود.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: سال گذشته ۴۹ درصد از اعتبارات حوزه زیرساخت ها تخصیص یافت و امیدواریم با کمک این تخصیص اخیر واحد های خسارت دیده تکمیل شوند.

بازوند افزود: پروژه بازسازی امام زاده احمد ابن اسحاق (س) مهمترین پروژه مذهبی در دست بازسازی ما در سرپل ذهاب است. این پروژه تاکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. اعتبارات سال جاری این پروژه از طرف استانداری و اوقاف در حال تامین است و عملیات اجرایی آن به خوبی پیش می رود.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |