شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » بازگشت ۱۱۹ واحد صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان به چرخه تولید

رییس سازمان صمت استان کرمانشاه: ازسال ۹۶ تا پایان ۳ ماهه نخست سال ۹۸، مجموعاً ۱۴۸ واحد صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری ۱۶۰/۸ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۱۹۴۳ نفر به چرخه تولید بازگشته‌اند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین،  محسن دارابی؛ رییس این سازمان در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگاران، برخی از فعالیت‌های سازمان صمت در ارتباط با احیای واحدهای نیمه فعال استان را توضیح داد.

وی گفت: در سال ۹۷، تعداد ۲۰ معدن با سرمایه‌گذاری ۹/۳ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۲۳۷ نفر، همچنین در ۳ ماهه نخست سال ۹۸، تعداد ۹ معدن با سرمایه‌گذاری ۱/۳ میلیارد تومان و اشتغال ۸۵ نفر، احیاء شده و به چرخه تولید بازگشته‌اند.

دارابی افزود: درمجموع طی سال ۹۷ و ۳ ماهه نخست سال ۹۸ تعداد ۲۹ معدن غیرفعال؛ احیاء شده که ۱۰/۶ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری را دربر داشته و ۳۲۲ نفر را نیز به کار مشغول کرده است.

رییس سازمان صمت استان در ادامه سخنان خود تأکید کرد که طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ و نیز ۳ ماهه نخست سال ۹۸، مجموعاً تعداد ۱۴۸ واحد صنعتی و معدنی، با سرمایه‌گذاری مبلغ ۱۶۰/۸ میلیارد تومان و اشتغال ۱۹۴۳ نفر به چرخه تولید بازگشته‌اند.

وی در پایان گفت: علی‌ای‌حال تا پایان سال جاری بر اساس هدف‌گذاری‌های انجام‌شده؛ ۳۵ واحد صنعتی، ۲۰ واحد معدنی و روی‌هم‌رفته، ۵۵ واحد صنعتی و معدنی غیرفعال احیاء خواهند شد، ضمن آن‌که در حال حاضر ۱۲۰ واحد معدنی فعال و ۹۰ واحد معدنی غیرفعال در استان موجود است که ان شاءالله تا پایان سال، واحدهای معدنی غیرفعال به کم‌تر از ۷۰ واحد خواهند رسید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |