شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » تاکسیهای فاقد پروانه فعالیت تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه با هشدار به تاکسیرانان در خصوص تعیین تکلیف تاکسی های فاقد پروانه فعالیت اعلام کرد: تاکسیهای فاقد پروانه فعالیت تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند

به گزارش کرمانشاه آنلاین ، سجاد سلیمانی در خصوص شناسایی و تعیین تکلیف تاکسی های فاقد پروانه فعالیت گفت: به استناد ماده ۳۳ آیین نامه راهنمایی و رانندگی و نیز مواد ۸ و ۱۴ آیین نامه اجرایی تاکسیرانی، فعالیت و تردد با تاکسی بدون داشتن پروانه معتبر ممنوع بوده و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

وی تأکید کرد: بر اساس قانون نداشتن پروانه تاکسیرانی همانند نداشتن گواهینامه است بدیهی است در غیر اینصورت از طریق عوامل پلیس راهور و عوامل گشت کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی، با مالکین تاکسی های که دارای پروانه فعالیت معتبر نیستند برخورد قانونی لازم به عمل خواهد آمد.

به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه، تاکسیرانان می بایست در اسرع وقت برای صدور و یا تمدید پروانه فعالیت تاکسیرانی خود به محل اداری سازمان تاکسیرانی، مراجعه و نسبت به سیر مراحل قانونی دریافت پروانه فعالیت اقدام نمایند.

سلیمانی با اشاره به اینکه مدت اعتبار هر پروانه ۲ سال است و رانندگان باید ۱۵ روز قبل از باطل شدن پروانه به سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند تا اقدامات لازم انجام شود،تصریح کرد: تاکسی‌هایی که ۶ ماه از مهلت تمدید آنها گذشته و تاکسی‌هایی که تاکنون پروانه فعالیت دریافت نکرده‌‌اند باید مانند خودروهای جدیدالورود مراحل دریافت پروانه را بگذرانند.

در ناوگان تاکسیرانی شهر کرمانشاه حدود ۹۲۰۰ دستگاه انواع تاکسی مشغول به خدمات رسانی هستند که روزانه حدود یک میلیون سفر با ناوگان تاکسیرانی در سطح شهر جابه جا می کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |