اولین جشنواره باجه های روستایی پست بانک استان کرمانشاه روز چهارشنبه ١٩ تیر ماه با حضور مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد .

به گزارش کرمانشاه آنلاین، مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن تقدیر از برنامه ها و سیاست های پست بانک از عملکرد مطلوب شعب و باجه ها ی استان تقدیر کرد و افزود : حضور باجه های بانکی روستایی علاوه بر کمک به ایجاد رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی روستاها موجب افزایش اعتماد عمومی مردم به کارگزاران و شاهد ارتقاء جایگاه اجتماعی آنها هستیم

سالاری با اشاره به نام گذاری سال ٩٨ توسط مقام معطم رهبری به عنوان سال رونق تولید و حمایت از تولید داخلی گفت : از آنجا که کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفته ، راه بیرون رفت ما از این شرایط برنامه ریزی برای استفاده از امکانات و سرمایه های داخلی است تا این دوره را پشت سر بگذاریم .
وی افزود: یکی از راه ها ،جمع آوری سرمایه های فردی در جهت رونق تولید است .
سالاری گفت: بایددر سال رونق تولید داخلی باید به پتانسیل روستائیان خصوصا در حوزه صنایع کوچک و زود بازده توجه شود.
وی با تاکید بر ضرورت توسعه هرچه بیشتر شعب روستایی گفت : باید خدمات بانکی در روستاها را افزایش دهیم تا در مصرف سوخت و زمان صرفه جویی و از استهلاک جاده ها کاسته شود .
معاون استاندار افزود : مدیریت ارشد استان توجه ویژه ای به برنامه های توسعه ای دارد و برای این امر در حال توسعه زیرساختها هستیم به همین منظور در حال توسعه فرودگاه کرمانشاه ، راه آهن و راه های مواصلاتی استان هستیم .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |