ربیس سازمان بسیج رسانه کشور، مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه و معاونت فضای مجازی صداوسیما کشور ضمن دیدار با دکتر حجتی “فرزند شهید حجتی” از شهدای رسانه و از وی تجلیل کردند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه؛ در این دیدار مسعود بصیری “رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، اظهار داشت : اگر پیشرفتی در کشور هست بخاطر ایثار و از خودگذشتگی شهدای گرانقدر می باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در ادامه گفت: انشالله ما رسانه ها بتوانیم درک و فهم درستی از شهدا داشته باشیم و بدرستی آنها را به نسل جدید معرفی کنیم و در جامعه امروز جوانانی هستند که پیرو راه شهدا هستند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه نیز در این جلسه، با بیان این مطلب که صله ی ارحام بایستی در جامعه حفظ شود، و این ویژگی در رفتار شهدا بود که سر بر روی سر هم می گذاشتند و شهید می شدند، افرود: ما نیز بایستی رهرو شهدا باشیم .

حسن موحد گفت: ما باید در دفاع دین و از آرمانهای نظام اسلامی با اخلاص به میدان بیایم چرا که همه ی ما مدیون شهدا هستیم.

همچنین در این دیدار زندی معاونت فضای مجازی صداوسیما کشور نیز تصریح کرد: این شهدا بودند انقلاب را بیمه کردند.

در ادامه دکتر حجتی “فرزند شهید حجتی ” ضمن تقدیرو تشکر از حضور مسئولان بسیج رسانه و معاونت فضای مجازی صداوسیما کشور، بیان داشت: برای ما دیدار وگفتگو با حسن موحد مسئول سازمان بسیج رسانه باعث افتخار است و امید است که به فضل الهی بتوانیم با پیروی از ارزشهای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در آینده نزدیک به اقتدار برسیم.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |