مسئول تربیت بدنی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه با بیان اینکه بمنظور ترویج فرهنگ رضوی در ورزش همایش پیاده روی خانوادگی برگزار می شود؛ گفت: این همایش بمناسبت دهه کرامت ۲۱ تیرماه راس ساعت ۷ صبح از محل پارک شاهد تا میدان کوهنورد طاقبستان برگزار می شود.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، حشمت آرایشی اظهار کرد: هدف این پیاده علاوه بر ترویج فرهنگ رضوی و ایجاد شور و نشاط در بین مردم جذب افراد ورزشکار مستعد بعنوان خادمیار رضوی بوده که ورزشکاران جذب کانون ورزشی آستان قدس رضوی استان شوند.

مسئول کانون تربیت بدنی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه با بیان این مطلب که بمنظور این رویداد بزرگ برنامه از شبکه سه و استانی نیز پخش زنده می شود؛ افزود: همچنین بیش از ۳۰ میلیون تومان جوایز فرهنگی، معنوی و ورزشی شامل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس و اهدا وسایل ورزشی برای شرکت کنندگان در این همایش در نظر گرفته شده است.

آرایشی در ادامه تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان، ورزش های همگانی و شهرداری ، نیروی انتظامی، صداوسیما، سازمان حج و زیارت و سایر دستگاههای اجرایی مخصوصا سپاه حصرت نبی اکرم(ص) و سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه از جمله حامیان برگزاری این همایش هستند.

وی گفت: دکتر جواهری رئیس تربیت بدنی آستان قدس رضوی و همراهان وی و همچنین سرپرست فدراسیون ورزش های مهمانان این برنامه خواهند بود.

آرایشی با اشاره به اینکه ۴۰ هزار بلیط توزیع شده است، خاطر نشان کرد: کسانی که بلیط همایش را دریافت نکرده اند می توانند جهت دریافت بلیط ساعت ۷ صبح روز جمعه به اکیپی که مقابل پارک شاهد مستقرمی شود، مراجعه کنند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |