رئیس عقیدتی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه درمراسم دیدار و بازدید خادمان حامل پرچم مطهر رضوی در کاروان بین المللی زیرسایه خورشید در کرمانشاه به مناسبت دهه کرامت، با اشاره به خصوصیات معرفتی حضرت علی ابن موسی الرضا در راستای انس با اهل بیت(ع)، اظهار داشت: انس با قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت برکات بسیاری در زندگی دنیوی و اخروی ما خواهد داشت.

به گزارش کرمانشاه آنلاین  به نقل از معاونت رسانه دهه کرامت و جشن های بین المللی زیر سایه خورشید، حجت الاسلام حسینی در بازدید کاروان خدام رضوی از مرکز فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه این ثروت و سرمایه معنوی باید در نسل های آینده حفظ شود، یادآور شد: اعتقاد به امامت ۱۲ امامی در زمان امت بعد پیامبر(ص) همواره مورد تاکید و سفارش فراوان قرار دارد و اعتقاد و ارادت به امام هشتم بیانگر شیعه اثنی عشری است.

با بیان لزوم توسل به ائمه اطهار و نیز زیارت حضرت فاطمه معصومه(س) در شهر قم مقدس که ثواب معنوی آن معادل زیارت امام رضا در مشهد مقدس است عنوان کرد امیدواریم بتوانیم زیارت با معرفت و قرار دادن شیوه زندگی آنان را سرخط زندگی خود قرار دهیم.

حجت الاسلام طالب هدایت خادم مبلغ رضوی کاروان جشن های بین المللی زیرسایه خورشید در این مراسم، اظهار داشت: خداوند نعمت های بسیاری را به ما ارزانی داشته و دو نعمت آنان یعنی سلامتی و امنیت در جامعه پوشیده است، اظهار داشت مردم کمتر قدر آن را می دانند و این نعمت در جامعه پوشیده است.

این مسوول همچمنین به خدمات ارزشمند نیروی انتظامی در زمینه کاهش، قاچاق ارتقای امنیت و… نیز اشاره کرد و گفت: این خدمات نیروی انتطامی در مناطق مرزی استان کرمانشاه جای تقدیر دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |