رییس اتاق اصناف استان کرمانشاه با اشاره به شرایط اقتصادی کشور برای حفظ واحدهای صنفی، جلوگیری از بیکاری، حفظ اشتغال موجود و رشد اشتغال بیشتر اظهار کرد: باید سیاست های جدید و متناسب باشرایط تعین واجرا شود.

رضا سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار کرمانشاه آنلاین تولید را رمز پیروزی در جنگ اقتصادی دانست و گفت: حدود ۲۰درصد واحدهای صنفی سطح کشور تولیدی هستند، اگر تقویت شوند و حمایت بیشتری از کالاهای ایرانی و تولید کنندگان شود، قطعاً بخشی از مشکلات واحده های تولیدی، صنفی و واحدهای توزیعی رونق بیشتری پیدا میکنند.‌

وی با تاکید بر اینکه واحد های صنفی تولیدی نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان کرمانشاه دارند بیام کرد : از مقامات ارشد استان تقاضا داریم در جلسات ستاد تسهیل واحدهای صنفی تولیدی را دعوت کنند، البته این امر انجام شده است اما اگر بیشتر مورد توجه قرار گیرند قطعا رونق کارتولیدی کوچک صنفی بهتر خواهد بود.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه خاطرنشان کرد: امسال سال ۹۸ سال رونق تولید نامگذاری شده است. رونق تولید مکمل شعار حمایت از کالای ایرانی است پس فرصت مناسبی است که در این راه کوشش بیشتر انجام بدیم

ساسانی تاکید کرد: اتاق اصناف آماده هرگونه همکاری و همیاری با متولیان صنعت است و هر واحد صنعتی که بخواهند ما میتوانیم اصناف مورد نظر آن کارخانه، به مکان آنها دعوت کنیم که از نزدیک اصناف توزیعی با انها و اجناس بیشتر آشنا شوند. و این مشوقی باشد که هم رونق تولید را فرهنگ سازی کنیم و هم خرید کالای استانی در بین صنوف در جهت عملی کردن شعار سال تحقق بیشتری پیدا کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |