جلسه ستاد سرمایه گذاری با بخش خصوصی در خصوص واگذاری برخی پروژه‌های مرتبط با حوزه آب برگزار گردید و در آن راهکارهای قانونی و چارچوب‌های این واگذاری مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، مجتبی قبادی مدیر دفتر جذب حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه در این خصوص گفت:حمایت از بخش خصوصی و جلب نظر آنها برای سرمایه‌گذاری در استان یکی از اولویت‌های دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری است و همچنین تسهیل امور سرمایه‌گذاران ، سامان روند اداری و کاهش زمان استعلام نیز در همین راستا صورت می‌گیرد و تیم اقتصادی استان عزم خود را برای ایجاد تحول در اقتصاد استان و نیز تحقق شعار رونق تولید جزم کرده است و موفقیت در این مسیر با همراهی مسئولین و مردم امکان پذیر است.

قبادی افزود: این واگذاری در چارچوب ماده۲۷قانون الحاق۲ و استفاده از ظرفیت‌های قانونی تبصره۱۹ قانون بودجه سال۹۷ است که در حوزه آب و در بحث سامانه انتقال آب از دو سد استان اتفاق خواهد افتاد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید کارگروه واگذاری پروژه های حوزه آب منطقه ای فعال تر از گذشته، تهیه طرح توجیهی و تسریع در فرایند واگذاری پروژه ها را در دستور کار خود قرار دهد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |