شما اینجا هستید
اقتصادی » دستور ابلاغ چارت اداری اداره کل راه‌آهن کرمانشاه صادر شد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته دستور صدور چارت اداری اداره کل راه آهن کرمانشاه صادر شد.

به گزارش کرمانشاه آنلاین به نقل از مهر، احمد صفری  اظهار داشت: از زمانی که راه آهن به کرمانشاه آمد با آقای آخوندی برای داشتن چارت سازمانی و راه اندازی اداره راه آهن صحبت شد.

وی افزود: این مهم با توجه به اینکه ما بیکارترین استان کشور هستیم ضرورت دارد تا افراد واجدالشرایط به کارگیری شوند و ما هم مانند سایر استان‌ها به جای یک ایستگاه راه آهن صاحب اداره راه آهن شویم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان آقای آخوندی این پیگیری‌ها انجام شد گفت: با روی کار آمدن آقای اسلامی وزیر وقت راه نیز این پیگیری‌ها ادامه یافت.

وی بیان داشت: پس از اینکه راه آهن همدان به عنوان مرکز راه آهن غرب شناخته شد و در پی اعتراض مردم مجدداً نامه‌ای به وزیر نوشته شد که چرا کرمانشاه با داشتن ۴۵۰ تا ۵۰۰ کیلومتر ریل گذاری مرکز راه آهن غرب شناخته نشده اما همدان با ۱۵۰ کیلومتر مرکز شناخته شده است؟

صفری خاطرنشان کرد: این پیگیری‌ها ادامه یافت و ادامه کار به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی کشور محول شد که پس از مکاتبه با وی روز گذشته دستور صدور چارت سازمانی راه آهن کرمانشاه به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شد.

وی با عنوان اینکه کار در شرکت راه آهن کاری تخصصی است بیان کرد: امیدواریم در کمترین زمان ممکن با برگزاری آزمون نیروهای واجدالشرایط در اداره راه آهن کرمانشاه به کارگیری شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |