مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: مرحله اول توزیع گوشت گرم بین تاکسیرانان دارای کارت فعالیت کرمانشاه آغازشده است. در مرحله اول ۶ تن گوشت گرم یارانه ای در بین تاکسیرانان دارای پروانه فعالیت این شهر توزیع خواهد شد.

به گزارش کرمانشاه آنلاین ، سجاد سلیمانی اظهار کرد : این میزان گوشت در مرحله اول در قالب ۶ تن لاشه گوساله تامین شده است و هر راننده میتواند ۲ الی ۳ کیلوگرم به قیمت هرکیلوگرم حدود چهل و سه هزارتومان دریافت کند.

سلیمانی افزود: کار توزیع این میزان گوشت با پیگیریهای سازمان تاکسیرانی، و مساعدت دکتر حاتمی معاونت اقتصادی استاندار، از روز یکشنبه با هدف حمایت از قشر زحمتکش تاکسیران و جبران بخش کوچکی از هزینه های آنان در شهر کرمانشاه آغاز شده است.

وی تاکید کرد: با تمهیدات اندیشیده شده، تمامی تاکسیرانان دارای پروانه فعالیت از سهمیه گوشت یارانه ای بهره مند خواهند شد و جای هیچ نگرانی نیست.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه یادآور شد: برنامه ریزیهای لازم انجام شده است و برای مراجعه به موقع تاکسیرانان و جلوگیری از ازدحام جمعیت برای آنان پیامک ارسال میگردد لذا در هر روز، فقط تاکسیرانانی که برای آنروز پیامک دریافت نموده اند جهت دریافت سهمیه ی گوشت یارانه ای به سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

سلیمانی تصریح کرد: تاکسیرانان محترم نگران نباشند و قطعا بر اساس نوبت بندی و باتوجه به پیامکی که برایشان ارسال میشود، از سهمیه خود بهره مند میشوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |