معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: نمایشگاه عرضه کالا و فروش فوق العاده برای تنظیم بازار شب عید برگزار می شود.

به گزارش کرمانشاه آنلاین،  هدایت حاتمی در نشست ستاد تنظیم بازار استان که صبح یکشنبه ۱۲ اسفندماه به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شد؛ اظهار داشت:در تلاش هستیم کالاهای مورد نیاز مردم و به ویژه اقشار ضعیف جامعه، در ایام عید به شکل مناسبی تامین شود.

وی بیان داشت: برای تنظیم بازار شب عید برنامه های متعددی از جمله فروش فوق العاده و برپایی نمایشگاه عرضه کالاهای مورد نیاز مردم در محل نمایشگاه های دایمی و دیگر جاهای تعیین شده در نظر گرفته شده است.

دکتر حاتمی گفت: در این نمایشگاه و برنامه های فروش فوق العاده، کالا های مورد نیاز مردم توزیع می شود که از جمله آنها می توان به گوشت قرمز، مرغ و هزار تن شکر اشاره کرد.امیدواریم بتوانیم با اینکار بخشی از نیاز اقشار آسیب پذیر را تامین کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه تصریح کرد: حدود ۱۶۰۰ تن سیب و پرتقال برای شب عید مردم ذخیره سازی شده است که در قالب یک  شبکه مناسب در سطح کلیه شهرستان ها توزیع می شود.

وی بیان داشت: توزیع میوه با قیمت دولتی از ۱۰ روز دیگر آغاز می شود و امیدواریم با این تدبیر شاهد یک تعادل مناسب در قیمت میوه شب عید مردم باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |