شما اینجا هستید
اجتماعی » بهره مندی رانندگان تاکسی از خدمات بیمه ای با اعطای تسهیلات صفر درصد

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از بهره مندی رانندگان تاکسی از خدمات بیمه ای با اعطای تسهیلات صفر درصد خبرداد.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، سجاد سلیمانی گفت: براساس تفاهم نامه سه جانبه همکاری اعطای تسهیلات صفر درصد به رانندگان تاکسی و با رویکرد پوشش بیمه ای که مابین بانک قرض الحسنه مهر ایران، بیمه دانا و اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور امضاء شد، رانندگان تاکسی می توانند از بیمه تکمیل درمان، شخص ثالث، بدنه و آتش سوزی واحدمسکونی(حریق، صاعقه، انفجار و زلزله) برخوردار شوند.
وی با تاکید بر اینکه این تسهیلات بصورت دریافت وجه نقد نمی باشد، افزود: در این طرح متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب منتخب بیمه دانا امکان داده می‌شود تا از خدمات بیمه تکمیل درمان، بیمه شخص ثالث و سایر بیمه نامه‌های مورد نیاز تا سقف در نظر گرفته شده استفاده و در اقساط ۱۲ ماهه بدون ضامن، بدون پیش پرداخت و بدون نیاز به مراجعه مستقیم به بانک عامل با سود صفر درصد تا سقف ۳۰ میلیون ریال اقدام کنند.
به گفته سلیمانی متقاضیان بیمه تکمیل درمان نیز در صورت داشتن بیمه پایه تا تاریخ ۲۰ اسفندماه ۹۷ فرصت دارند با مراجعه به سامانه اطلاعات ناوگان اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به آدرس www.irtusan.ir نسبت به تکمیل و تأیید اطلاعات خانواده خود اقدام تا پس از تجمیع اطلاعات و ارسال آن به شرکت بیمه مطابق با توافق صورت گرفته نسبت به اجرای آن اقدام گردد.
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه تأکید کرد: ثبت نام در سامانه یاد شده به منزله صدور بیمه نامه تکمیل درمان نمی باشد و اجرای طرح منوط به تجمیع اطلاعات و ارسال آن به بیمه خواهد بود.
وی با اشاره به مراحل صدور بیمه نامه و درخواست وام از بانک گفت: بیمه گزار برای صدور بیمه نامه شخص ثالث لازم است اصل کارت ماشین به همراه کپی، اصل کارت ملی به همراه کپی، اصل بیمه نامه سال قبل و یک فقره چک صیاد به مبلغ بیمه نامه ارائه نمایند.
سلیمانی مدارک لازم جهت صدور بیمه نامه بدنه اتومبیل را نیز، اصل کارت ماشین به همراه کپی، کپی سند سبز ماشین، اصل کارت ملی به همراه کپی، اصل بیمه نامه سال قبل درصورتیکه اتومبیل قبلا بیمه شده باشد، یک فقره چک صیاد به مبلغ بیمه نامه اعلام کرد.
وی همچنین افزود: مدارک لازم جهت صدور بیمه نامه آتش سوزی، تکمیل فرم پیشنهادی توسط بیمه گزار و یک فقره چک صیاد به مبلغ بیمه نامه می باشد و مدارک موردنیاز برای صدور بیمه نامه گروهی درمان تکمیلی نیز اصل شناسنامه بیمه شده اصلی به همراه کپی تمامی صفحات شناسنامه، کپی صفحه اول دفترچه بیمه گر پایه بیمه شده اصلی است.
مدیرعامل تاکسیرانی یادآور شد: درصورت صدور اولین بیمه نامه مبلغ ۱۰۰ هزارریال از بیمه گزار جهت افتتاح حساب اخذ می شود.
نکته.
متقاضیان می توانند به تمامی شعب بیمه دانا در شهر کرمانشاه جهت صدور بیمه نامه شخص ثالث و بدنه خودرو مراجعه و ثبت نام به عمل آورند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |