شما اینجا هستید
اجتماعی » مهلت قانونی تبلیغات کاندیداها فردا به پایان می رسد / انتخابات روز شنبه ۱۱ اسفند همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد

رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق کرمانشاه  گفت: مهلت قانونی تبلیغات کاندیداها فردا صبح (جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۸ صبح ) به پایان خواهد رسید و هرگونه تبلیغات پس از این زمان تخلف محسوب می شود.

به گزارش کرمانشاه آنلاین،  مجتبی صفایی خاطر نشان کرد: فرایند ثبت نام و تایید صلاحیت ها به اتمام رسیده و اسامی ۳۲ نفر از کاندیداهای نهمین دوره انتخابات روی وب سایت اتاق ایران بارگزاری شده است.
وی ادامه داد: ضمن تقدیر از کاندیداهای محترم که در این ایام فقط نسبت به تبلیغ و تبیین برنامه های خود پرداخته اند درخواست داریم در مدت باقیمانده هم ضمن رعایت اخلاق انتخاباتی در چهارچوب های قانونی اقدام به تبلیغات نمایند.
صفایی افزود: تمام تلاش هیات نظارت بر انتخابات، برگزاری انتخاباتی سالم و توام با آرامش و به دور از هرگونه حاشیه خواهد بود.
وی با اشاره به تاکیدات استاندار محترم و رئیس سازمان صنعت استان کرمانشاه مبنی بر انتخاباتی قانونمند گفت: قطعا با همکاری تجار و بازرگانان کرمانشاهی این امر محقق خواهد شد.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمانشاه اعلام کرد: شنبه ۱۱ اسفند ماه ساعت ۸ صبح فرآیند انتخابات همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت و طبق آئین نامه اجرائی در صورت نیاز و تایید هیات نظارت تا ۳ ساعت قابل تمدید است.
صفایی یادآور شد: افراد دارای کارت بازرگانی یا عضویت، که کارت آنها در روز انتخابات اعتبار داشته (کارت بازرگانی یا عضویت حقوقی دارای حداقل یک سال سابقه و کارت بازرگانی یا عضویت حقیقی دارای ۱۸ ماه سابقه فعالیت) می توانند در این انتخابات شرکت کنند.
وی تاکید کرد: به همراه داشتن کارت بازرگانی، کارت عضویت و کارت ملی برای شرکت در انتخابات الزامی است.
صفایی گفت: صرفا شخص دارای کارت بازرگانی که کارت به نام او صادر شده حق رای دارد و معرفی نماینده یا وکیل برای اخذ رای امکان پذیر نمی باشد.
وی از کاندیداها و گروه های ائتلافی درخواست کرد در کمال اخلاق مداری خود را برای این انتخابات پرشور آماده کنند چرا که نباید فراموش شود فردای انتخابات که روز پایان رقابت ها و آغاز و ادامه رفاقت هاست پیشنهاد میگردد گروه و افرادی که موفق به کسب آرا نشده اند بایستی در کمال متانت و با پذیرش نتیجه انتخابات راه را برای کارکردن گروه منتخب هموار نمایند.
وی در پایان گفت: هیات نظارت بر انتخابات اتاق کرمانشاه با استعانت از خداوند و بدون هیچ گونه اغماضی و با رعایت عدالت انتخاباتی و در چهارچوب آئین نامه های ابلاغی در روز شنبه ۱۱ اسفند اقدام به برگزاری انتخابات خواهد نمود.
گفتنی است این انتخابات به صورت آنلاین و پخش زنده توسط ناظرین در تهران رصد خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |