شما اینجا هستید
اجتماعی » ۴۷ هزار تن آسفالت برای روکش ولکه گیری راه های استان کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از صرف ۴۷ هزار تن آسفالت در راه های استان طی سال جاری خبر داد.
به گزارش کرمانشاه آنلاین، فریبرز کرمی اظهار داشت : هر سال بهسازی و روکش آسفالت در راه های استان بصورت مستمر انجام می شود.
 وی ادامه دارد و درسال جاری نیز بیش از ۴۷ هزار تن آسفالت برای روکش و بهسازی جاده های استان صرف شده است .
وی افزود : این میزان آسفالت برای روکش ۴۰ کیلومتر از راه های استان وهمچنین لکه گیری ۳۷ کیلومتر از راه ها به میزان ۹۱ هزار متر مربع مصرف شده است و ۹۰ هزار مترمربع درزگیری آسفالت نیز در راه های استان کرمانشاه درسال جاری انجام شده است .
کرمی با اشاره به وجود ۸۰۲۰ کیلومتر راه در استان کرمانشاه عنوان کرد: از این میزان ۴۰۸ کیلومتر بزرگراه ، ۴۸۷ کیلومتر راه اصلی ، ۱۹۱۵ کیلومتر راه فرعی ، ۳۲۴۵ کیلومتر راه روستایی آسفالته ، ۱۱۷۲ کیلومتر راه روستایی شنی و ۷۹۳ کیلومتر راه روستایی خاکی است که کار بهسازی ، روکش آسفالت و نگهداری این راه ها بصورت مستمر انجام می شود.
وی با بیان اینکه نگهداری راه ها هزینه ی بسیار زیادی دارد افزود : بهسازی هر کیلومتر حدود یک میلیارد تومان و هر کیلومتر روکش آسفالت حدود ۴۰۰ میلیون تومان هزینه دارد .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به محدودیت های اعتباری که در حوزه راهداری وجود دارد یاد آور شد : اولویت اصلی، بهسازی و روکش آسفالت راه های استان با بزرگراه ها و راه های اصلی محورهای موصلاتی استان می باشد .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |