نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی، گفت: با دستور وزیر اقتصاد و دارایی فعلا واگذاری کلیه سیلوهای کشور متوقف شده تا سازو کار بهتری در نحوه واگذاری و قیمت گذاری آنها مشخص شود.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در خصوص واگذاری سیلوهای استان کرمانشاه، گفت: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در زمینه واگذاری سیلوهای استان از وزیر امور اقتصادی و دارایی پیگیری‌هایی داشته و مکاتبات عدیده‌ای صورت گرفته است، همچنین اشکالاتی در زمینه قیمت گذاری سیلوها وجود دارد.
اهلیت خریداران سیلوها مد نظر قرار بگیرد
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با دستور وزیر اقتصاد و دارایی فعلا واگذاری کلیه سیلوهای کشور متوقف شده تا سازو کار بهتری در نحوه واگذاری و قیمت گذاری آنها مشخص شود، تصریح کرد: در واگذاری سیلوها به بخش خصوصی باید اهلیت خریداران نیز مد نظر قرار بگیرد تا در آینده دچار مشکل نشویم.

امکان ابطال واگذاری‌ها وجود دارد
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی هایی در آینده صورت می‌گیرد، اگر نحوه قیمت گذاری‌ها مشکل داشته باشد هیات داوری تمامی واگذاری‌ها را باطل اعلام می‌کند.
سیلو شهرستان کرمانشاه در حالی که بیش از یک صد میلیارد تومان ارزش دارد به قیمت ۲۰میلیارد تومان واگذار شده است

گفتنی است در جریان واگذاری سیلوهای سیلو شهرستان کرمانشاه در حالی که بیش از یک صد میلیارد تومان ارزش دارد به قیمت ۲۰میلیارد تومان واگذار شده است همچنین سیلوهای شهرستان‌های کنگاور و سنقر نیز پایین‌تر از قیمت کارشناسی شده و واقعی واگذار شده است.

منبع : خانه ملت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |