شما اینجا هستید
اقتصادی » معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نمایشگاهی پایتخت

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه گفت: دومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت نمایشگاهی از تاریخ ۲ لغایت ۵ اسفند ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، رضا سلیم ساسانی اظهار کرد: دست اندرکاران نمایشگاه بین‌المللی با برنامه ریزی قبلی و استفاده از آخرین شیوه‌ها و ابزار مرسوم در این صنعت مدرن، حضور خود را به‌صورت اثرگذار نشان می‌دهند.

وی افزود: نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه در نمایشگاه یاد شده به ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته، معرفی ظرفیت‌های موجود و اعلام سیاست‌های آینده می‌پردازد.

ساسانی با شاره به اینکه اهداف شرکت در این نمایشگاه را اعلام برنامه‌های در نظر گرفته شده برای آینده عنوان کرد و افزود: این اقدام هدفمند با توجه به حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی، نقش مهمی در جذب آنان برای ورود به عرصه‌های مختلف در استان کرمانشاه دارد.

وی بیان کرد: اطلاعات به روز مبتنی بر گردآوری آخرین داده ها از فرصت‌های سرمایه‌گذاری با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه به شکلی خلاقانه در قالب لوح فشرده و بروشور در زمان دایر بودن نمایشگاه مذکور در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای استقبال از صاحبان صنایع و سرمایه گذاران با ارائه اطلاعات لازم صورت گرفته است و در زمینه معرفی آثار باستانی، جاذبه های گردشگری و صنعت توریسم نیز اطلاعات مکتوب، فیلم و پوسترهایی تهیه و در ایام برگزاری نمایشگاه یاد شده به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

ساسانی با اشاره  به اینکه محورهای برگزاری این نمایشگاه می‌توان به فرهنگ سازی، به روزرسانی و اصلاح ساختارهای نمایشگاهی، افزایش سطح فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری در صنعت نمایشگاهی، استانداردسازی و ارتقای توانمندی‌ها، آموزش و انتقال دانش فنی عنوان نمود گفت: شناسایی فرصت‌های همکاری در عرصه‌های بین‌المللی، تاثیرگذاری در توسعه اقتصادی و اشتغال، توسعه روابط تجاری و سیاسی و ایجاد بستر تعامل و همکاری های بیشتر در صنعت نمایشگاهی کشور از دیگر محورهای برگزاری این نمایشگاه است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |