جشنواره ملی پویا نمایی و برنامه های عروسکی اردیبهشت ماه سال آینده در کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در اولین جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی به میزبانی کرمانشاه، بر برگزاری هر چه باشکوهتر این جشنواره تاکید کرد.

وی اظهار داشت: برای توسعه نشاط اجتماعی در جامعه به ویژه در بین نسل کودکان و نوجوانان تلاش کردیم که میزبانی این جشنواره به استان کرمانشاه تعلق گیرد که خوشبختانه علیرغم اینکه قرار بود در استان دیگری برگزار شود اما خوشبختانه با رایزینی ها و پیگیری هایی که صورت گرفت با میزبانی استان کرمانشاه موافقت شد.

وی تصریح کرد: در شعارها و تبلیغاتی که برای برگزاری این جشنواره در نظر گرفته می شود حتماٌ باید فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص ” کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی: برجسته و به صورت ویژه نمایان داده شود.

استاندار کرمانشاه خواستار تبلیغ مناسب برای برگزاری این جشنواره در دیگر شهرهای کشور به ویژه تهران شد و گفت: باید تلاش کنیم که تبلیغات و اطلاع رسانی مناسبی برای برگزاری این جشنواره در کرمانشاه که بدون تردید در توسعه نشاط اجتماعی کرمانشاه تاثیرگذار خواهد بود، صورت گیرد.

مهندس بازوند بیان داشت: به لحاظ اهمیت و ماهیت مهم این جشنواره حتماٌ در جلسه شورای اداری استان این مهم را برای مدیران اجرایی استان تشریح خواهم کرد و همگی موظف به بکارگیری تمهیدات لازم برای برگزاری هر بهتر و باشکوهتر این جشنواره هستند.

همچنین در این جانشین  سید عباس فاطمی جشنتواره پویانمایی و رئیس مرکزسیمای استان های صداوسیما گفت: با تدبیر و پیگیری های ویژه مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه این جشنواره در استان کرمانشاه برگزار می شود در حالیکه قرار بود این جشنواره در استان دیگری برگزار شود.

وی گفت: در زمان برگزاری این جشنواره جشن عروسک ها و عروسک گردانی در همه شهرهای استان اجرا که یک شور و نشاط خاصی در استان در زمان برگزاری جشنواره ایجاد خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |