به گزارش کرمانشاه آنلاین، در مسابقات صبح امروز(جمعه)رقابت های شانس مجدد و رده بندی برگزار شد که نفرات زیر به عنوان های سوم و پنجم رسیدند.

۵۷ کیلوگرم: ۳- رضا اطری و غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۵- نادر حاج آقا نیا و سمانبیکوف (قرقیزستان)

۶۱- کیلوگرم: ۳- میرجلال حسن زاده (آذربایجان) و بهنام احسان پور ۵- مجید داستان و ایمان صادقی

۶۵ کیلوگرم: ۳- امیر محمد یزدانی و عبدالرزاق اف (قرقیزستان) ۵- پیمان بیابانی و مرتضی قیاسی

۷۰ کیلوگرم: ۳- مهدی یگانه جعفری و صفا آکسوی (ترکیه) ۵- فرهاد نوری و اسلام اروزبکوف (قرقیزستان)

۷۴ کیلوگرم: ۳- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) و حامد رشیدی ۵- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) و شماگی تودویا (گرجستان)

۷۹ کیلوگرم: ۳- محمدجواد حمیدی  و علی سوادکوهی ۵- سجاد غلامی و نصیراف (قرقیزستان)

۸۶ کیلوگرم: ۳- مرصاد مرغزاری و عثمان گوجن (ترکیه) ۵- مسعود مددی و حسین خداکرمی

۹۲ کیلوگرم: ۳- شریف شریف اف (آذربایجان) و حسین شهبازی ۵- محمدحسین فیروزپور و شامیل زوبایروف (آذربایجان)

۹۷ کیلوگرم: ۳- دانیال شریعتی نیا و حامد طالبی زرین کمر ۵- نورداولتوف (قرقیزستان) و ماگومد موسی یف (قرقیزستان)

۱۲۵ کیلوگرم: ۳- امین طاهری و آندرانیک گالستیان (ارمنستان) ۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) و علیرضا گرزبر

نتایج دیدارهای رده بندی به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:
رضا اطری ۵- نادر حاج آقا نیا صفر
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۴- سمانبیکوف (قرقیزستان) ۳

۶۱ کیلوگرم:
میرجلال حسن زاده (آذربایجان) برنده – مجید داستان (حاضر نشد)
بهنام احسان پور ۴- ایمان صادقی یک

۶۵ کیلوگرم:
امیرمحمد یزدانی ۸- پیمان بیابانی ۷
عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده مرتضی قیاسی (حاضر نشد)

۷۰ کیلوگرم:
مهدی یگانه جعفری ۶ – فرهاد نوری ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۲- اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) یک

۷۴ کیلوگرم:
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹– الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) ۳
حامد رشیدی ۳ ضبه فنی – شماگی تودویا (گرجستان) صفر

۷۹ کیلوگرم:
محمدجواد حمیدی ۱۳-  سجاد غلامی ۲
علی سوادکوهی ۷- نصیراف (قرقیزستان) ۵

۸۶کیلوگرم:
مرصاد مرغزاری، برنده – مسعود مددی (حاضر نشد)
عثمان گوجن (ترکیه) ۱۲- حسین خداکرمی یک

۹۲ کیلوگرم:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۱۰- محمدحسین فیروزپور صفر
حسین شهبازی ۴- شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۲

۹۷ کیلوگرم:
دانیال شریعتی نیا ۱۱- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر
حامد طالبی زرین کمر ۵- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر

۱۲۵ کیلوگرم:
امین طاهری ۱۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) ۶
آندرانیک گالستیان (ارمنستان) برنده – علیرضا گرزبر (حاضر نشد)

مسابقات فینال این رقابتها عصر امروز برگزار می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |