نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: کرمانشاه یکی از استان های کمتر توسعه یافته است که در زمینه راه های مواصلاتی نیازمند توجه ویژه دولت برای بهسازی است.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، احمد صفری روز سه شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی آزاد راه کرمانشاه – حمیل با حضور وزیر راه و شهرسازی افزود: استان کرمانشاه قبل از انقلاب، استان پنجم کشور بود که هم اکنون در رده آخر قرار دارد و نیازمند توجه ویژه دولت است.
وی اظهار داشت: استان کرمانشاه به شدت نیازمند به اتصال به آزاد راههای کشور است و در ۲ سال اخیر اعتبار ملی در حوزه راه های روستایی به این استان اختصاص نیافته، در حالی که در این حوزه نیاز شدید داریم.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه بخش زیادی از راههای روستایی استان کرمانشاه در زمان جهاد سازندگی احداث شده است، گفت: اکنون این راهها نیاز به آسفالت و بهسازی دارند.
صفری عنوان کرد: برخی از راههای روستایی استان کرمانشاه شوسه و برخی نیز جاده بین مزارع هستند که نیاز جدی به توسعه ،تعریض، بهسازی و نوسازی دارد.
او همچنین بیان کرد: بخشی از جاده های روستایی استان کرمانشاه از جمله کوزران و سرفیروز آباد قابل استفاده نیست و نیاز به توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی و بخصوص وزیر دارد.
امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی آزاد راه کرمانشاه-حمیل و کنارگذر شرقی کرمانشاه به طول ۱۴۱ کیلومتر و با ۶ هزار و ۳۶۳ میلیارد ریال آغاز شد.

منبع: ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |