مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمانشاه تا پایان آذر ماه تمدید شد.

حسن موحد در گفتگو با خبرنگار کرمانشاه آنلاین از تمدید مهلت ارسال آثار به سومین دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمانشاه تا پایان آذر ماه سالجاری خبرداد واظهارداشت: سومین جشنواره رسانه ای ابوذر با هدف تقویت روحیه خود باوری بین خبرنگاران انقلابی و افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه ها؛ ارتقاء منزلت خبرنگاران بسیجی همچنین کادرسازی و شبکه سازی بسیج برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان این مطلب که از زمان آغاز فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا کنون آثار مختلفی در محورهای اعلام شده به دبیرخانه ارسال شده است، اظهار داشت: پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا پایان آبانماه بود که به دلیل اسقبال علاقه مندان مهلت ارسال آثار تا پایان آذر ماه تمدید شد.

موحد خاطر نشان کرد: همچنین موضوع محورهای جشنواره به هشت محور افزایش یافته که موضوع اصلاح الگوی مصرف آب نیز به محورهای جشنواره افزوده شده است.

موحد در ادامه با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را در هشت محور مختلف شامل مقاومت و دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی ، مبارزه با آسیب های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی و اصلاح الگوی مصرف آب به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند، افزود: این جشنواره در قالب عکس، موشن گرافی، خبر،گزارش (تلویزیونی _مطبوعاتی)، کاریکاتور، فیلم، انیمیشن، نماهنگ، فیلم نامه نویسی و مقاله برگزار می شود.

وی همچنین در پایان گفت: بخش ویژه جشنواره موضوع ایجاد وحدت بین اقوام و مذاهب است که علاقه مندان می توانند آثار خود را به آدرس ایمیل jashnvarehresaneh@gmil.comو یا به آیدی جشنواره به نشانی jashnvarehresaneh @ ارسال کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |