شما اینجا هستید
اجتماعی » جاده های سطح استان لغزنده اند، رانندگان احتیاط کنند

رئیس پلیس راه استان گفت: با آغاز بارندگی جاده های سطح استان لغزنده اند رانندگان با حوصله و احتیاط رانندگی کنند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، سرهنگ محمد حیدری گفت: با آغاز بارش باران از شب گذشته سطح استان تمام راههای مورد تردد زائران لغزنده است.
وی ادامه داد: زائران توجه داشته باشند زمان شدت بارش باید با سرعت کمتری نسبت به شرایط عادی رانندگی کنند و حتی اگر لازم شد برای دقایقی از ادامه حرکت باز ایستند.
رییس پلیس راه استان تاکید کرد: شب گذشته در اثر بارش در محور حمیل به سرابله ریزش سنگ از ترانشه ها به روی حاشیه و سطح آسفالت بیشتر شده است و رانندگان حین حرکت از این مسیر که محوری کوهستانی کم عرض و پر پیچ و خم است باید بسیار احتیاط کنند و توجه داشته باشند که زیر ترانشه ها توقف نکنند.
وی تاکید داشت: رانندگان متوجه باشند سبقت در داخل تونل ها منجر به تصادف کشنده می شود و منجر به انسداد و قطعی تردد در محل، رخ دادن حوادث بعدی و بسته شدن تونل می شد.
سرهنگ حیدری به رانندگان توصیه کرد در راههای دوطرفه سبقت و انحراف به چپ نداشته باشند و با توجه به لغزندگی محورها سرعت مطمئنه را به تناسب مقدار لغزندگی جاده و شدت بارشها رعایت کنند.
وی تصریح کرد: تصادفات واژگونی زائران ناشی از خستگی و خواب آلودگی. و سرعت غیر مجاز و غیر مطمئن است زائرانی که خود رانندگی می کنند یا کسانی که زائران را جابجا می کنند لازم است ضمن هوشیاری جوانب احتیاط را مراعات نمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |