شما اینجا هستید
اجتماعی » ارزش های انقلاب را حفظ کنیم

 فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در غرب کشور گفت: دشمن از راه های مختلف به دنبال لطمه زدن به ارزش ها و آرمان های انقلاب است، از این رو باید با کارهای تبلیغاتی آنها را حفظ کنیم.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر روز یکشنبه در گردهمایی روابط عمومی های ارتش در استان های کرمانشاه و کردستان که در هتل گلایول کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: دشمن زمانی که در عرصه های نظامی نتوانست به ایران اسلامی لطمه وارد کنند، جنگ اقتصادی و رسانه ای را علیه ما آغاز کرد.
وی با بیان اینکه تهدیدهای دشمن هر روز شکل تازه ای به خود می گیرند، افزود: باید تهدیدات دشمن به صورت مداوم رصد شوند، تا بتوانیم برای مقابله با آنها خود را آماده کنیم.
فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در غرب کشور با اشاره به اهمیت بصیرت افزایی پرسنل ارتش عنوان کرد: بخش اعظمی از نیروهای ارتش نسل جوانی هستند که انقلاب و جنگ را ندیده اند، از این رو باید آنها را با ارزش های انقلاب و دفاع مقدس به خوبی آشنا کنیم.
آریانفر با بیان اینکه دشمن از بستر فضای مجازی برای جنگ روانی علیه ایران اسلامی استفاده می کند، افزود: باید بیش از گذشته به فضای مجازی توجه و توطئه های دشمن را در این فضا خنثی کنیم.
وی تصریح کرد: ترویج ارزش های انقلاب و دفاع مقدس می تواند جوانان را در مقابل امواج تبلیغات دشمن محافظت و راه برای پیشرفت هموار کند.

منبع: ایرنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |