شما اینجا هستید
اجتماعی » دستگاه های اجرایی استان در بستر سامد پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم خواهند بود

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد،بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: دستگاه های اجرایی استان در بستر سامد( سامانه الکترونیکی مردم و دولت) پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم خواهند بود و ما در این راستا در نظر داریم که فضا و شرایط مناسبی برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم فراهم شود.

به گزارش کرمانشاه آنلاین نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین عزیزی طی گفتگویی اظهار داشت: اولویت اول و مهم خود در دفتر بازرسی استانداری را بر مبنای نظارت دقیق بر عملکردهای دستگاه های اجرایی با هدف تشریح امکانات و شرایط موجود به منظور زمینه سازی مناسب برای ارائه خدمت به مردم  قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه نگاه ما به مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی است، خاطرنشان ساخت: استاندار و معاونین محترم همواره بر تکریم و احترام گذاشتن به مردم تاکید دارند لذا ما از دستگاه های اجرایی خواسته ایم که به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

وی تصریح کرد: ایجاد شرایط بهتر و سهل تر مردم با مسئولین را نیز جزء برنامه های کاری خود داریم و در این راستا از مدیران خواسته ایم که برای ارتباط با مردم می توانند عملکردها و نوع خدمات خود را از طریق سامانه سامد در میان بگذارند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری اظهار داشت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور دکتر قادری مدیرکل بهزیستی به همراه معاونین در سامد برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی افزود : مردم شریف استان کرمانشاه می توانند در  روز یکشنبه مورخه ۹۷/۷/۲۲ از ساعت ۱۰ الی ۱۲  موضوعات مرتبط با حوزه کاری اداره کل بهزیستی را از طریق شماره تماس ۱۱۱ مطرح نمایند.

وی گفت : برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد با حضور مدیران استانی تداوم خواهد داشت و متعاقباً نام دستگاههای اجرایی و زمان حضور مدیران در سامانه ۱۱۱از طریق پرتال استانداری کرمانشاه اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |