شما اینجا هستید
ورزشی » کشتی گیران کرمانشاه ۵ مدال از مسابقات کشوری کسب کردند

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه با اشاره به پایان رقابت های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور، گفت: کشتی گیران آزاد و فرنگی کار کرمانشاه در این رقابت ها موفق به کسب پنج مدال رنگارنگ شامل ۲ مدال طلا و ۳ سه برنز شدند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، محمدحسین محبی  اظهار داشت: رقابت های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور، امسال با طرحی جدید و به صورت وزن به وزن از ۱۰ مرداد ماه آغاز و امروز( ۲۳ شهریور) پایان یافت.
وی ادامه داد: در مسابقات کشتی آزاد، ارشک محبی تنها مدال طلای کشتی گیران کرمانشاهی را در وزن ۹۲ کیلوگرم با شکست حریف مازندرانی خود کسب کرد.
محبی یادآور شد: در اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز به ترتیب علی آرین پور و محمد مرادی از کرمانشاه توانستند مدال برنز را تصاحب کنند.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه گفت: در وزن ۶۱ کیلوگرم خیرالله قهرمانی مقام پنجم و در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز علیرضا مرادی مقام هفتم را برای کرمانشاه کسب کردند.
وی همچنین با اشاره به رقابت های کشتی فرنگی اظهار داشت: در وزن ۶۷ کیلوگرم این رقابت ها، محمدسعید عزیزی توانست با شکست تمامی رقبا و کشتی گیری از مازندران در دیدار فینال مقام قهرمانی را از آن خود کند.
محبی یاداوری کرد: تنها مدال برنز فرنگی کاران کرمانشاه نیز در وزن ۱۳۰ کیلوگرم توسط سعید جلیلیان کسب شد.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه همچنین از کسب یک مقام پنجمی توسط وحید عباسی در ۶۳ کیلوگرم، یک مقام نهمی توسط ایمان حسینی در ۹۷ کیلوگرم و یک مقام دهمی توسط فرید عسگری در ۱۳۰ کیلوگرم نیز خبر داد.
در این دوره از مسابقات یک هزار و ۲۶۵ ورزشکار شامل ۸۱۰ کشتی گیر در بخش آزاد و ۴۵۵ کشتی گیر در بخش فرنگی با هم رقابت کردند.
در استان کرمانشاه بالغ بر هشت هزار و ۵۰۰ کشتی گیر بیمه شده زیرنظر هیات به فعالیت می پردازند.

منبع: ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |