شما اینجا هستید
ورزشی » کسب عنوان نایب قهرمانی توسط تکواندوکاران کرمانشاهی

 امسال بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو نوجوانان دختر قهرمانی کشور به میزبانی هیأت تکواندو استان زنجان به انجام رسید و هوگوپوشان قمی در ۱۰ وزن مقابل حریفان خود به میدان رفتند اما هیچ یک از آنها موفق به کسب مدال نشدند.

این دوره از مسابقات با حضور تکواندوکاران اوزان منهای ۴۵، ۴۸، ۵۱، ۵۵، ۵۹، ۶۳، ۶۸، ۷۳، ۷۸ و به اضافه ۷۸ کیلوگرم به انجام رسید و تیم هیأت تکواندو قم با نخبه‌های خوش‌آتیه این رشته، به سرمربیگری فاطمه نعمتی و مربیگری طاهره صفدری و لطیفه احمدی به مصاف حریفان رفت.

در این مسابقات فاطمه نعمتی در ۴۵ کیلوگرم، غزل حکیمی در ۴۸ کیلوگرم، زهرا قراقیه در ۵۱ کیلوگرم، یاسمن انیسی در ۵۵ کیلوگرم، فاطمه سهرابی خان‌میری در ۵۹ کیلوگرم، فاطمه قدسی در ۶۳ کیلوگرم، سارا قدسی در ۶۷ کیلوگرم، فاطمه تلخابی در ۷۳ کیلوگرم، زهرا مهدی‌خانی در ۷۸ کیلوگرم و فاطمه عبدالحسینی‌کردی‌جانی در وزن به اضافه ۷۸ کیلوگرم اعضای تیم هیأت قم بودند.

این در شرایطی است که همزمان با برگزاری رقابت‌های بخش مبارزه تکواندوکاران، مسابقات قرآنی تکواندوکاران نیز برگزار شد و برای تیم هیأت قم در این بخش سارا جباری‌نیک حضور یافت که از قضا تنها نماینده موفق تیم قم نیز بود، زیرا مدال برنز این رقابت‌ها را به ارمغان آورد.

در مجموع ۳۱۴ تکواندوکار در قالب ۳۳ تیم از ۳۲ استان برای کسب عنوان‌های برتر بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو نوجوانان دختر کشور با یکدیگر پیکار کردند و سرانجام تیم هیأت تهران با کسب بیشترین مدال موفق به کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی شد، تکواندوکاران تیم هیأت کرمانشاه عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند و تیم مازندران روی سکوی سوم جای گرفت.

در پایان مسابقات قرآنی کشوری نیز زهرا توسلی از استان خراسان‌رضوی صاحب گردن آویز طلا شد، زینب حاجی مقصود از استان کرمانشاه به مدال نقره رسید و سارا جباری نیک از استان قم و زینب قربانی از استان مرکزی مشترکا عنوان سومی را کسب کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |