مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ضمن اعلام آمادگی اداره کل در اجرای برنامه های معاونت اقتصادی گفت: تاکنون بیش از ۶۰ درصد تسهیلات ابلاغی مرحله اول اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری در استان کرمانشاه پرداخت شده است.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، حسن عزیزی در دیدار با هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه ضمن تبریک انتصاب ایشان به بیان ماموریت ها و وظایف اداره کل متبوع در حوزه اشتغال از جمله اقدامات مهم و تاثیر گذار در تثبیت و ایجاد اشتغال پرداخت و گفت: با تشکیل جلسات متعدد و اختصاصی با مدیران کل دستگاه های اجرایی و فرمانداران شهرستان های تابعه استان توانستیم ضمن تهیه سند جامع اشتغال، درجلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان رقابتی بین ادارات و بانک های عامل در جذب تسهیلات ایجاد کنیم و به دنبال آن شور و اشتیاقی در جذب تسهیلات ایجاد شد و با این روش سطح جذب تسهیلات اشتغال بصورت بین دستگاهی و بین بانکی بصورت قابل ملاحظه ارتقا یابد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن اعلام آمادگی اداره کل در اجرای برنامه های معاونت اقتصادی گفت: تاکنون بیش از ۶۰ درصد تسهیلات ابلاغی مرحله اول اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری در استان کرمانشاه پرداخت شده است.

هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه در این نشست به بیان دیدگاه های خود در خصوص وضعیت اشتغال پرداخت و گفت: بهبود فضای کسب و کار، احیا واحدهای راکد و نیمه فعال و جلب و جذب سرمایه گذار جدید سه برنامه راهبردی مهم اینجانب برای بهبود وضعیت اقتصادی و اشتغال استان می باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ادامه داد: درحوزه اقتصادی بایستی به آموزش اهمیت داد و سهم خدمات در اقتصاد استان تقویت نمود.
ایشان ضمن تاکید بر دانش بنیان بودن اقتصاد اظهار نمود: بایستی اقتصاد را به سمت اقتصاد دیجیتال در شهرها و در سطح روستاها هدایت کنیم.
گفتنی است: در این نشست که در محل سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تشکیل شد، معاونین، روسای ادارات ستادی و کارشناسان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان حضور داشتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |