شما اینجا هستید
اجتماعی » ۷۸ باب مدرسه و ساختمان تخریبی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه شناسایی شده است

مدیر‌کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از شناسایی ۷۸ باب ساختمان تخریبی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور و معرفی به اداره‌کل راه و شهرسازی استان به منظور اخذ مجوز تخریب خبر داد.

به گزارش کرمانشاه آنلاین مجید یزدان‌پناه گزارشی از کمک‌ها و خدمات اداره کل آموزش و پرورش به زلزله‌زدگان غرب کشور را ارایه داد.
مدیر‌کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به حضور مستمر و بازدید از تمامی مدارس و ساختمان‌های مناطق زلزله‌زده اشاره و بیان کرد: مدارس آسیب‌دیده از زلزله ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان‌ماه برای تعمیرات اساسی و جزیی مطابق آمار ارسالی اداره‌کل نوسازی مدارس شناسایی شده است.
وی از اتمام تعمیرات در پنج باب ساختمان تعمیری در دست اجرای تعمیرات خبر داد و اضافه کرد: ۷۸ باب ساختمان تخریبی در مناطق زلزله‌زده استان شناسایی شده و برای اخذ مجوز تخریب به اداره‌کل راه و شهرسازی استان معرفی شده است.
یزدان‌پناه انعقاد تفاهم‌نامه خیران در راستای نوسازی مدارس تخریبی مناطق زلزله‌زده توسط اداره‌کل نوسازی مدارس استان را در قالب دیگر اقدامان انجام شده در این مناطق دانست.
به گفته وی، جمع‌آوری کمک‌های اداره‌های آموزش و پرورش سراسر کشور و ارسال به مناطق زلزله‌زده، توزیع کتاب‌های درسی به تعداد‌ ۲۳ هزار دوره در مناطق زلزله‌زده و توزیع لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان مناطق زلزله‌زده از دیگر اقدامات انجام شده از سوی این اداره کل است.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه