شما اینجا هستید
فرهنگی » خسرو تمری به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب معرفی شد

طی حکمی رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه خسرو تمری را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب معرفی کرد.
در این مراسم که امروز بعد از ظهر در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد ، حجت الاسلام مهری امام جمعه شهرستان اسلام آباد غرب ، عبدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، جلیلیان رئیس کمیسون شورای شهر اسلام آباد غرب ، بایلی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بیژن مومنه رئیس اداره امور فرهنگی اداره کل ارشاد و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر حضور داشتند.
در این مراسم حجت السلام مهر به مقوله فرهنگ و اهمیت آن پرداخت و بیان داشت : اینجانب در مراسمات تودیع و معارفه ادارت حضور پیدا نمی کنم اما به خاطر مظلومیت فرهنگ و هنر و ادای احترام به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در این مراسم حضور پیدا کرده ام.
وی بیان داشت : اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه باید تلاش کنند نقاط مثبت شهرستان را انعکاس دهند و در این راستا شهرستان اسلام آباد غرب را به نحو درستی معرفی نمایند.
حجت الاسلام مهری افزود : حوزه فرهنگ و هنر باید مبرا از هرگونه خط سیاسی و حزبی باشد و لذا مدیر فرهنگی نباید خودش را وابسته به یک جریان خاص بداند بلکه در مسیر اهداف الهی و سیر اهل بیت حرکت کند.
در ادامه این مراسم بابلی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مطالبی را در خصوص فرهنگ و اهمیت آن بیان داشتند.
در پایان مراسم نیز با اهداء لوح از زحمات آقای عباسی تقدیر بعمل آمد و حکم انتصاب سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب به آقای خسرو تمری اهداء شد.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه