شما اینجا هستید
اجتماعی » بهره برداری از یک واحد نیروگاه اسلام آباد در سال آتی

به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، علی چهل امیرانی اظهار کرد: ظرفیت تولید در استان کرمانشاه ۱۶۲۴ مگاوات است و حداکثر مصرف در استان به ۸۰۰ مگاوات می‌رسد.

وی به پروژه های در دست اجرا استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: ۸۵۰ مگاوات پروژه در دست اجراداریم.

مدیرعامل شرکت برق منطق ای غرب گفت: در کرمانشاه ۶ نیروگاه کوچک و بزرگ داریم که دو نیروگاه مربوط به بخش خصوصی و چهارنیروگاه دیگر مربوط به بخش دولتی است.

چهل امیرانی افزود: ۶۴۰ مگاوات از برق تولیدی استان مربوط به نیروگاه بیستون، ۶۴۶ مگاوات نیروگاه زاگرس، ۱۱۰ مگاوات نیروگاه اسلام آبادغرب، ۲۱۰ مگاوات نیروگاه سد داریان، ۸ مگاوات نیروگاه پیران و ۷/۵ مگاوات نیروگاه هدف است.

وی به میزان صادارت به کشور عراق اشاره کرد وگفت:۵۵۰ مگاوات به دیالی و خانقین صادر می‌شود.که از این میزان حدود ۴۰ درصد از صادرات برق برون مرزی کشور است.
چهل امیرانی به اثرات زلزله بر تاسیسات برق استان اشاره کرد و افزود:۱۲ پست برق ما تحت تاثیر قرار گرفت که یازده پست در ساعت اول و پست سرپل ذهاب به دلیل آسیب جدی که وارد شده بود کمتر از ۱۲ ساعت به مدار پیوست.

وی افزود: در زلزله آخر ۵ میلیارد تومان به تاسیسات برق خسارت وارد شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب از افزایش ۲٫۵ برابری مصرف برق در مناطق زلزله زده اشاره کرد و گفت: در ثلاث باباجانی از هشت مگاوات به ۲۰ مگاوات و در سرپل ذهاب از ۲۰ مگاوات به ۵۳ مگاوات رسیده است.

چهل امیرانی به افزایش ظرفیت در مناطق زلزله زده اشاره کرد و افزود: در ثلاث باباجانی ظرفیت نصب شده از ۲۰ به ۷۵ مگاولت آمپر و در سرپل ذهاب از ۷۵ مگاولت آمپر به ۹۰ مگاولت آمپر رسیده است.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای غرب گفت: با سرمایه گذارانی که جهت تولید انرژی نو قدم بر دارند قرار داد تضمینی منعقد می شود.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه