شما اینجا هستید
اجتماعی » بانکداری اجتماعی طرحی نوین در راستای تکریم ارباب رجوع است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در نشستی با مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان کرمانشاه به ادامه همکاری با این بانک تأکید کرد و ابراز داشت: مجموعه بانک قرض الحسنه رسالت پرتلاش، پاسخگو و مروج سنت نیک قرض الحسنه است.
به گزارش کرمانشاه آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین عسگری بیان داشت: کارکنان بانک قرض الحسنه رسالت شبانه روز پاسخگوی نیاز مشتریان بوده و خدمتی صادقانه در راستای اجرای سنت پیامبر اکرم (ص) را به مشتریان ارائه می دهند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در ادامه افزود: مدیریت و کارکنان بانک قرض الحسنه رسالت پایه گذار خدمتی حسنه به مردم بوده و الگویی مناسب برای سایر بانک ها در راستای اشاعه سنت نیک قرض الحسنه هستند.
وی با اشاره به طرح بانکداری اجتماعی که توسط بانک قرض الحسنه رسالت اجرا می شود یادآور شد: طرح بانکداری اجتماعی طرحی نوین در راستای تکریم مشتریان و حفظ شخصیت اجتماعی آنها است.
شهریار سعیدپور مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان کرمانشاه در ادامه با تشریح طرح بانکداری اجتماعی بیان داشت: طرح بانکداری اجتماعی این امکان را برای مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت فراهم می کند که خدمات بانکی از جمله افتتاح حساب و ارائه تسهیلات بانکی در محل کار و اشتغال این افراد به آنها داده شود و نیاز به مراجعه حضوری به شعبات این بانک وجود ندارد.
مدیر بانک قرض الحسنه رسالت با بیان اینکه تمام وام های این بانک، قرض الحسنه است ادامه داد: بانک قرض الحسنه رسالت بانکی ارزان، شرعی است و با جدیت و تلاش نسبت به اشاعه فرهنگ نیک قرض الحسنه اهتمام ویژه داریم.
وی در ادامه به طرح اعتبار سنجی اشاره کرد و ابراز داشت: مشتریان می توانند با ثبت نام در سامانه مرأت، اعتبار سنجی شده و شرایط ضمانتی دریافت وام برای آنها تسهیل گردد.
سعیدپور در پایان یادآور شد: مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت با افتتاح حساب در این بانک می توانند از وام قرض الحسنه بدون سود و کارمزد جهت خرید کالا تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال بهره مند گردند.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه