شما اینجا هستید
اجتماعی » هنوز بیمه مسکن مهر پرداخت نشده است/ مردم بشدت گلایه مند هستند

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود گذشت ۷۰ روز از زلزله، هنوز بیمه مسکن مهر پرداخت نشده است، مردم بشدت گلایه مند هستند.
به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، احمد صفری در نشست شورای اداری که با حضور نمایندگان لیست امید مجلس شورای اسلامی در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد: مردم استان کرمانشاه ۸ سال جنگ را تحمل کردند و بعد از دفاع مقدس حدود ۱۰ سال بازسازی داشتند که بعد از بازسازی دچار تحریم شدیم و بعد هم زلزه ۷٫۳ ریشتری خانه های بازسازی مناطق مرزی ما را ویران کرد.
وی با اشاره به اینکه دولت مردان باید به طور ویژه به استان کرمانشاه داشته باشند، افزود: مردم استان کرمانشاه مرزداران بدون مزد هستند، مردم شیرینی زندگی را در استان کرمانشاه نچشیدند، دولت باید به طور ویژه توجه خاص به استان کرمانشاه داشته باشد.
صفری با انتقاد براینکه هنوز در خصوص توافق هسته ای در استان کرمانشاه سرمایه گذاری نشده است، افزود: در تصمیم گیری های کلان، برجام فرصتی برای جمهوری اسلامی ایران بود اما متاسفانه ما از قراردادهای بین المللی محروم بودیم هیچگونه سرمایه گذاری در استان کرمانشاه نیاوردند.
رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: تنها صنعت ما پالایشگاه کرمانشاه بود که با لابی گری و دلال بازی واگذار شد و صنعت دوم استان نیروگاه برق بیستون است که چند روز پیش زمزمه واگذاری آن شنیده شد.
وی با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه و شرایط نامناسب زلزله زدگان، گفت: اکثر مستاجران زلزله زده گله مند بودند و تعیین تکلیف نشدند و کمکهای بلاعوض از سوی دولت هنوز کاملا، به مردم نرسیده است.
صفری افزود: ۲۳۰ خانه بهداشت آسیب دیده و تخریب شده داریم که ۵۰ درصد آنها را خیرین تقبل کردند و مابقی را انتظار داریم که دولت هرچه سریعتر اقدام به ساخت و ساز کند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور در سرپل ذهاب، مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان به مردم زلزله اختصاص دادند که انتظار می رود این مبلغ به صورت جداگانه از سوی بانکهای عامل ابلاغ شود که متاسفانه تاکنون ابلاغ نشده است.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه