شما اینجا هستید
فرهنگی » برگزاری برنامه گروه هنری استان یزد در شهر سرپل ذهاب

از سلسله برنامه های سرزمین همدلی با مشارکت هنرمندان و گروه هنری استان یزد در شهر سرپل ذهاب برگزار شد.
به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، این برنامه که قبل از این با حضور گروه های دیگر استان ها در مناطق زلزله زده اجرا شده بود، عصر روز یکشنبه ۱بهمن ماه توسط گروه هنری استان یزد در شهر سرپل ذهاب برگزار شد.
در ابتدای این برنامه مظفر تیموری سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان کرمانشاه به ایراد سخنرانی پرداخت و ضمن عرض خیر مقدم و خوشامد خدمت هنرمندان استان یزد از آنان تقدیر و تشکر نمود.
وی افزود: پیام ما به تمام سفیران و هنرمندانی که از سراسر کشور که به مناطق زلزله زده می آیند این است که گرچه ما غم زده و ماتم زده هستیم و خانه و کاشانه خود را از دست داده ایم اما با کمک شما عزیزان هنرمند بر این حوادث غلبه خواهیم کرد.
تیموری گفت امیدواریم بتوانیم با همان صلابت و ایستادگی که در دوران دفاع مقدس در غرب کشور داشتیم ثابت کنیم که ما همچنان برمسیر خود ایستاده ایم و به این مسیر ادامه خواهیم داد.
وی گفت: رسالت ما ایجاد نشاط و امید در بین مردم جامعه است و هنرمندان با کار و تلاش خود می توانند این نشاط را در جامعه تزریق کنند.
سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل ارشاد استان کرمانشاه در ادامه گفت: از همکارانی که از استان یزد به این منطقه آمده اند کمال تشکر را داریم و تاکنون سه گروه هنری از سه استان به مناطق زلزله زده آمده اند و استان بعدی که به مناطق زلزله زده برنامه اجرا خواهد کرد گروه هنری استان اراک است.
تیموری در انتها نیز از تدبیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر صالحی و معاونین ایشان از جمله دکتر حسینی و دکتر کار اندیش و تلاش های رییس اداره کل ارشاد استان کرمانشاه دکتر رحیم جعفری به خاطر حمایت و پشتیبانی از برگزاری اینگونه برنامه ها در مناطق زلزله زده نیز تقدیر و تشکر نمود.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه