شما اینجا هستید
فرهنگی » اجرای برنامه های فرهنگ و هنر استان یزد در مناطق زلزله زده

سرپرست معاونت هنری و سینمایی فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از حضور اصحاب فرهنگ و هنر استان یزد در قالب ‘سلسله برنامه های سرزمین همدلی ‘ در مناطق زلزله زده استان خبر داد.
مظفر تیموری در گفت و گو با خبرنگار کرمانشاه آنلاین، گفت:تاکنون اصحاب فرهنگ و هنر استان های سمنان و قزوین در مناطق زلزله زده برنامه اجرا کرده اند و مقرر شده که گروه فرهنگ و هنر استان یزد نیز روزهای شنبه و یکشنه در این مناطق برنامه های خود را اجرا کنند.. 
وی  اجرای این برنامه ها را یکی از مصوبات سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمانشاه دانست و گفت: مقرر شده که تمامی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کشور هر کدام یک بار در این مناطق برنامه فرهنگی و هنری برگزار کنند.
تیموری در ادامه افزود: گروه های فرهنگی و هنری در مناطق زلزله زده به اجرای برنامه هایی مانند موسیقی و نمایش می پردازند و از این طریق به دنبال کاهش آلام و درد مردم زلزله زده و مصیبت زده بخصوص کودکان و جوانان هستند. 
وی در پایان گفت که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه میزبان این گروه های فرهنگی و هنری است و ما تمام تلاش خود را در جهت تقویت روحیه مردم مناطق زلزله زده با استفاده از ظرفیت بسیار بالای فرهنگ و هنر به کار می گیریم.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه