شما اینجا هستید
اجتماعی » آمارهای دولت در مورد ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه صحت ندارد

به گزارش کرمانشاه آنلاین، احمد صفری در واکنش به اعلام آمارهای نادرست و متناقض دولت در مورد ایجاد اشتغال، تصریح کرد: آمارهای دولت در مورد اشتغال صحت ندارد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه کرمانشاه رتبه اول بیکاری در کشور را دارا است، تصریح کرد: دولت مدعی است در سال ۹۶ ،۷۵۰ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد کرده به عنوان وکیل مردم از دولت تقاضا دارم از این تعداد، لیست تنها ۷۵ نفر بیمه شده را ارائه کند؛ اگر دولت این لیست را ارائه کند عذرخواهی خواهم کرد و چنانچه چنین آمارهایی در حد شعار باشد دولت باید از طریق تریبون رسانه ملی از مردم کرمانشاه برای ارائه آمارهای غیرواقعی عذرخواهی کند.
وی با تاکید بر اینکه دولت باید در مورد ایجاد ۷۵۰ هزار شغل در سال جاری در کرمانشاه شفاف سازی کند، گفت: معضل بیکاری با شعار دادن و گفتاردرمانی رفع نمی شود بهتر است دولت در این حوزه به گفتار درمانی پایان دهد.
صفری با انتقاد از اینکه آمارهای دولت در مورد ایجاد اشتغال توهمی و تخیلی است، تصریح کرد: بیکاری نه تنها در کرمانشاه بلکه در تمامی استان های کشور به معضلی خطرناک تبدیل شده و به مهاجرت ها و تشدید آسیب های اجتماعی دامن زده است.
رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت باید از گفتار درمانی پرهیز کرده و گام های اساسی برای توسعه اشتغال و اشتغال زایی در کشور بردارد، افزود: یکی از دلایل عقب ماندگی کشور در تمامی حوزه ها مربوطه به ارائه آمارهای غلط و نادرست است در حالی که اگر دولتمردان با مردم صادق باشند با حل بسیاری از مشکلات در کشور مواجه خواهیم شد.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه