شما اینجا هستید
اجتماعی » کشف جسد جوان مفقود شده در کرمانشاه

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی وانقلاب استان کرمانشاه از
کشف جسد جوان مفقود شده در کرمانشاه خبر داد.
به گزارش کرمانشاه آنلاین، مهدی قنادی در تشریح جزئیات این خبر، با بیان اینکه در تاریخ ۷ مهرماه سالجاری، خانواده مقتول خبر مفقود شدن فرزند ۳۹ ساله خود را به پلیس اعلام نمودند، عنوان کرد: حسب اظهارات خانواده ی مقتول وی در امر خرید و فروش احشام با شخصی شریک بوده و در همان روز نیز قصد خرید احشام از یکی از استان های مجاور را داشته اند.
وی تصریح داشت: در ادامه با انجام تحقیقات و بررسی های کارشناسی، ودرپی اقرار شریک مقتول جسد فرد مفقوده شده که آثار اصابت گلوله اسلحه شکاری به سمت راست سر وی قابل مشاهده یود در حوزه قضایی بخش ماهیدشت و خودروی وانت مقتولدر یکی از محلات شهر کرمانشاه کشف شد.
مسئول روابط عمومی دادسرای استان کرمانشاه تاکید کرد: متهم در ابتدا منکر انجام قتل بود و ادعا می کرد که قتل توسط چند نفر که قصد خرید احشام را از آنها داشته اند، صورت گرفته است اما سرانجام با تحقیقات بیشتر و بازپرسی های فنی به ارتکاب قتل اقرار می کند.
قنادی با بیان اینکه متهم علت وقوع قتل را با انگیزه قبلی عنوان کرده است، یادآورشداسلحه ی مورداستفاده کشف وضبط شد ومتهم با قرار تامین کیفری متناسب بازداشت گردید و تحقیقات در راستای ارزیابی ادعای متهم راجع به انگیزه قتل ودخالت احتمالی فرد یا افراد دیگر در ادتکاب بزه در دستور کار قرار دارد

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه