شما اینجا هستید
اجتماعی » نیروی انتظامی نقش مهمی در هموارکردن مسیر جریان سرمایه دارد

استاندار کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی می تواند نقش بسیار بزرگی را در هموار کردن مسیر جریان سیال سرمایه ایفا کند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، هوشنگ بازوند صبح امروز در آیین صبحگاه مشترک یگان های انتظامی که در قرارگاه فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: تأمین امنیت، اجرای قانون و عدالت اجتماعی در تمامی نظام های سیاسی و اجتماعی دنیا جزو وظایف اصلی نظام محسوب می شود و در نظام جمهوری اسلامی نیز عمده ی این وظایف بر عهده ی نیروی انتظامی است که کار بسیار مهم و بزرگی محسوب می شود.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی وظایف مختلفی را بر عهده ی سازمان های مستقل گذاشته، در این میان بیشترین وظایف بر عهده نیروی انتظامی است که این حجم گسترده از کار و زحمت جای س‍پاسگذاری بسیار دارد.
این مقام عالی استان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی تنها یک نیروی نظامی و دولتی نیست؛ عنوان کرد: این مجموعه، نیرویی مدنی است که با جامعه ارتباط مستقیم دارد و مشکلات مردم را از نزدیک حل می کند. به نوعی می توان گفت نیروی انتظامی پل ارتباطی میان مردم، نظام و حکومت است.
وی ادامه داد: رشادت، جهاد و شهادت از دیگر ویژگی های ممتاز نیروی انتظامی است که همچنان در کالبد این نیرو جاری می باشد و دفتر شهادت همچنان مفتوح است و شاهد رشادت های قهرمانانه ی این عزیزان در راه دفاع از نظام جمهوری اسلامی هستیم.
استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به عنوان شعار سال اظهار داشت: همه ی ما مکلف و موظف به تلاش برای تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب هستیم.
مهندس بازوند با تاکید بر این موضوع که میان تولید و اشتغال یک ساز و کار مشخص وجود دارد؛ تصریح کرد: این سازو کار استقرار جریان سیالی به نام سرمایه است و تا زمانی که این جریان سیال سرمایه گذاری شکل نگیرد دستیابی به تولید و اشتغال کار بسیار دشواری است.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: برای شکل گیری سرمایه در کرمانشاه، نیازمند هموار کردن مسیر این جریان سیال هستیم.
این مقام عالی استان ادامه داد: نیروی انتظامی می تواند نقش بسیار بزرگی را در هموار کردن مسیر این جریان سیال سرمایه داشته باشد. این مجموعه می تواند در فراهم کردن امنیت به عنوان بستری برای تسهیل در مسیر سرمایه گذاری بسیار اثرگذار باشد.
مهندس بازوند همچنین عنوان کرد: در دنیای امروز تولید ثروت است که می تواند قدرت ایجاد کند و طبیعی است این موضوع باید در حوزه ی اقتصادی استان نیز در دستور کار جدی قرار گیرد.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه