شما اینجا هستید
اقتصادی » مزرهای مبادلاتی می توانند بسترساز توسعه استان باشند / عبور زوار اربعین آغازی برای تحول قصرشیرین است

مهندس هوشنگ بازوند در اولین روز کاری خویش به عنوان استاندار کرمانشاه به شهرستان قصر شیرین سفر کرد و به صورت میدانی از روند فراهم کردن زیرساخت ها و امکانات خدماتی و رفاهی برای زائرین اربعین حسینی بازدید کرد.
به گزارش کرمانشاه آنلاین، هوشنگ بازوند در گمرک خسروی و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: احتمالا امسال حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ هزار نفر در ایام اربعین از طریق مرز خسروی به عتبات عالیات بروند. تهیه زیرساخت های لازم برای این تعداد از زوار کار دشواری است که با جدیت در حال انجام است.
استاندار کرمانشاه در ادامه اظهار کرد: در بازدید میدانی امروز از نزدیک روند کار مورد بررسی قرار گرفت و خوشبختانه تمامی ارگان ها و مجموعه های مختلف مانند نیروی انتظامی، شهرداری، ارتش و فرمانداری ها با جدیت در حال کار و فعالیت بودند.
این مقام عالی استان عنوان کرد: زیرساخت های لازم در حوزه های مختلف فراهم شده است و کارهای باقی مانده نیز در دست انجام است.
وی با بیان اینکه ۸ استان معین تعهد کاری برای کمک به روند ایجاد زیر ساخت های مرز خسروی دارند؛ تصریح کرد: در گفتگویی که با استانداران این استان ها صورت گرفت آن ها اظهار تمایل کردند که در کمترین زمان ممکن پای کار بیایند.
بازوند افزود: مشکل خاصی برای خدمات رسانی مناسب به زوار اباعبداله الحسین (ع) در ایام عاشورا نیست و استان از این توانمندی برخوردار است که به عنوان یک تجربه خوب این برنامه را برگزار کند.
استاندار کرمانشاه اظهار داشت: عبور زوار از مرز خسروی آغازی برای ایجاد یک تحول خوب در این منطقه و شروع آبادانی و پیشرفت محسوب می شود.
این مقام عالی استان تصریح کرد: مزرهای مبادلاتی به عنوان یک فرصت می توانند بسترساز توسعه و پیشرفت استان شوند.
مهندس هوشنگ بازوند در اولین روز کاری خویش به عنوان استاندار کرمانشاه به شهرستان قصرشیرین سفر کرد و به صورت میدانی از روند فراهم کردن زیرساخت ها و امکانات خدماتی و رفاهی برای زائرین اربعین حسینی و پارکینگ ها بازدید کرد. استاندار کرمانشاه همچنین از گمرک و پایانه مرزی خسروی بازدید به عمل آورد.
وی همچنین به مناسب هفته نیروی انتظامی با تنی چند از خانواده های جانباز و ایثارگر شهرستان سرپل ذهاب دیدار کرد.
استاندار کرمانشاه در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین فاطمی نسب امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب به بحث و گفتگو پیرامون مسایل مختلف این شهرستان پرداخت. همچنین وی در گفتگو با نمایندگان مربیان پیش دبستانی در سرپل ذهاب به بررسی مشکلات این قشر پرداخت.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه