شما اینجا هستید
اقتصادی » دولت از نیروهای بومی و نخبه کرمانشاهی در امور کشور استفاده کند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: کرمانشاه دارای نیروهای کارآمد و فعال است که امیدواریم دولت تدیبر و امید از این نیرو های بومی و نخبه کرمانشاهی در سطح کشور استفاده کنند.
به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، احمد صفری در مراسم تقدیر و معارفه استاندار کرمانشاه که با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد، تاکید کرد: کرمانشاه از نظر بیکاری به بحران رسیده، بعد از ۳۸ سال از عمر انقلاب دیگر جایی برای وعده و وعید دادن به مردم نداریم. مردم خیلی از ما جلوتر و فهمیده تر هستند.
عضو مجمع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه ۳۶۰ کیلومتر با عراق خاک مشترک و بیشترین سهم را در انقلاب دارد افزود: مردم استان کرمانشاه مطالبات و حق خود را میخواهند، دیگر مسائل سیاسی و جناحی در استان ما جواب نمی دهد و درخواست ما این است که مسائل اقتصادی، صنعت و اشتغال مورد توجه باشد. ما رتبه اول بیکاری و بزهکاری و طلاق را داریم که ریشه در بیکاری دارد.
وی گفت: یکی از مصوبات پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه اختصاص سالیانه ۳۰۰ میلیارد تومان به استان تا زمانی که توسعه یابد است. که طی جلسات مکرر مجمع نمایندگان مرد در مجلس شورای اسلامی با جناب دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور در دستور کار قرار گرفت و طی مکاتبه با دکتر نوبخت بنا شد در سال ۱۳۹۶ به مرحله اجرا گذاشته شود.
صفری بر ضرورت جدی تر پروژه راه آهن غرب کشور از کرمانشاه به خسروی،استفاده از پتانسیل مرز خسروی،تسریع در اتمام پروژه های نیمه کاره در استان و توجه خاص و پیگیری مستمر مشکلات اجتماعی و حاشیه نشینی شهر کرمانشاه تاکید کرد.
وی افزود: ملاقات مشترک مجمع نمایندگان استان، استاندار، رییس جمهور و وزرا برای پیگیری مشکلات استان بخصوص اشتغال جوانان، پیگیر طرح آبرسانی سردسیری به روانسر، کوزران و ماهیدشت در دستور کار قرار گیرد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید مشکلات روستاها را رفع کنیم، افزود: ما باید کاری کنیم مهاجرت روستا نشینان به شهر برعکس شود. زمانی که مشکلات روستانشینان ها رفع شود دیگیر نیاری نیست که به شهر مهاجرت کنند.
وی در ادامه با تبریک انتصاب مهندس بازوند به عنوان استاندار جدید کرمانشاه، گفت: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برای رفع مشکلات استان با استاندار جدید تعامل و همکاری کامل را دارند.
وی در پایان از زحمات دکتر رازانی استاندار پیشین تقدیر کرد و افزود: آقای رازانی مدیری صادق، پیگیر بود و در انتخاباتی که در دوران مدیریت ایشان برگزار شد این صداقت و امانت داری ثابت شد.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه