شما اینجا هستید
فرهنگی » کارگاه شعر در کتابخانه امیرکبیر کرمانشاه برگزار می شود

کارگاه شعر با حضور دکتر محمود اکرامی فر از اساتید و شاعران برجسته کشوری کارگاه شعر با حضور دکتر محمود اکرامی فر از اساتید و شاعران شناخته شده کشور، روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه در محل کتابخانه امیرکبیر برگزار می گردد.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، کارگاه شعر با حضور دکتر محمود اکرامی فر از اساتید و شاعران شناخته شده کشور، روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه در محل کتابخانه امیرکبیر برگزار می گردد.

کلیه شاعران و علاقمندان جهت حضور در این کارگاه می توانند از ساعت ۱۱:۳۰ صبح روز یکشنبه ۲۶ شهریور در سالن جلسات کتابخانه امیرکبیر حضور پیدا کنند.

محمود اکرامی‌فر دکترای ادبیات فارسی را در رشته مردم‌شناسی دریافت کرد.«اصول ارتباط جمعی» «گریه کردن کم آرزویی نیست»/ «ما با سلیقه مردم پیر می‌شویم» «بهارانه‌ها» «این کتاب اسم ندارد« و…. از عناوین برخی از کتاب‌های اوست.

اکرامی‌فر، بیشتر به عنوان شاعر، نویسنده و روزنامه نگار شناخته می شود و دبیری دومین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر، داوری جشنواره های مختلف ومجری گری برنامه های ادبی نیز در لیست فعالیت های وی دیده می شود.

او همچنین کارنامه فاخری در شعر آیینی دارد و اشعار زیادی در مدح اهل بیت علیهم السلام سروده که از معروفترین آنها، مثنوی «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد” است.

دکتر محمود اکرامی‌فر، سابقه همکاری با موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در زمینه شرکت در شب های شعر «ملکوت هشتم»، «نگین نبوت»، «در سوگ آفتاب» و مجری گری شب شعر «خورشید ولایت» را دارد.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه