شما اینجا هستید
فرهنگی » وجود پر برکت قرآن کریم باعث همدلی و وحدت در جامعه می شود

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: باید تلاش روحانیون و طلاب در جامعه این باشد که تمام راهکارها و دستورات قرآن در زمینه های شخصی و اجتماعی در جامعه پیاده شود و مردم را تشویق به استفاده از این منبع معنوی و الهی کنند.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، آیت الله مصطفی علما، امروز در مراسم اختتامیه چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم که در سالن فرهنگی بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: وجود پر برکت قرآن کریم، باعث همدلی و وحدت در جامعه می شود.
وی بهترین راهکار برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان را سبک زندگی قرآنی دانست و به حساسیت مقام معظم رهبری در اهمیت کارهای فرهنگی برای جلوگیری از نفوذ دشمنان اشاره کرد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه قرآن کریم فطرت انسان‌ها را تبیین و تفسیر کرده است، تصریح کرد: انسان‌ها باید تلاش کنند تا به هر طریقی که شده قرآن و برکات آن را وارد زندگی خود کند، چرا که در صورت تحقق آن موفق هستند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: یکی از ویژگی های اصلی قرآن کریم، به روز بودن آن است، تمام دستورات و راه کارهای این کتاب آسمانی هرگز بوی کهنگی به خود نمی گیرد، لذا می توان این کتاب را راهنمایی جامع و کامل برای خوشبختی و عاقبت بخیری بشریت دانست.
در پایان این مراسم از نفرات برتر در رشته های مختلف قرآن کریم از طرف اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه