شما اینجا هستید
سیاسی » دکتر سلطانی فر انسانی وزین و وزیری استراتژی محور است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان انسانی وزین و وزیری استراتژی محور است.

به گزارش کرمانشاه آنلاین،  احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید در آستانه معرفی وزرای دولت دوازدهم در خصوص وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: از زمان تصدی دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان، عقلانیت و اعتدال در این وزارتخانه حاکم شده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با تمام توان از ایشان و برنامه های ارائه شده وی جهت پیشبرد اهداف ورزش و جوانان و اعتلای نام ایران عزیز در میادین و عرصه های ملی و بین المللی، در مجلس شورای اسلامی حمایت خواهیم کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: شایسته سالاری، استفاده از مدیران جوان و تحصیلکرده در بدنه وزارت ورزش و جوانان از شاخص ترین برنامه های دکتر سلطانی فر در حوزه مدیریت منابع انسانی بوده که مورد حمایت قاطبه نمایندگان مردم عزیز ایران در خانه ملت است.

صفری تصریح کرد: در ابعاد بین الملل نیز سیاست های وزارت ورزش وجوانان در زمان تصدی ایشان قابل دفاع و حمایت است.

وی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود که دکتر سلطانی فر مورد اعتماد و حمایت بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره قبل قرار بگیرد و با توکل به خدا و اخذ تعداد آرا ی بیشتر نمایندگان مجلس ، همچنان بعنوان وزیر ورزش و جوانان به انجام وظیفه و خدمت به ورزش و جوانان این مرز و بوم ادامه دهد.

 

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه