شما اینجا هستید
اجتماعی » ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به سربازان کرمانشاهی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: بیش از ۸۰هزار و ۸۳۷ نفرساعت آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای در سه ماهه نخست امسال به پادگان‌ها ارائه شده است.

به گزارش کرمانشاه آنلاین،  داود ناصری امید اظهار کرد : در ۱۹ پادگان استان از جمله پادگانهای سپاه نبی اکرم (ص)، الله اکبر ارتش، شهید همتی، شهید رجایی،شهید سروران، پایگاه هوا نیروز، پایگاه پدافند هوایی، ستاد نیروی انتظامی کرمانشاه، آموزش‌های فنی و مهارتی در قالب ۱۵ کارگاه آموزشی، به سربازان ارائه می‌شود.

وی افزود : در این دوره‌های آموزشی، سربازان، حرفه‌هایی مانند برق ساختمان، رایانه، معرق، تعمیرکار لوازم خانگی، نقشه کشی سازه،سرویس نگهداری خودرو،شهروند الکترونیکی، کارآفرینی KAB و… را فرامی‌گیرند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را در ارتقا سطح توانمندی‌های سربازان و ایجاد اشتغال آنان پس از فراغت از خدمت مقدس سربازی بسیار مؤثر دانست و گفت: افراد آموزش دیده سریع‌تر جذب بازار کار می‌شوند.

ناصری امید با تاکید بر این مطلب که توانمندسازی نیروی انسانی از اهداف مهم این سازمان است، بیان داشت: تعامل و همکاری این اداره کل با پادگان‌های سطح استان در سال‌جاری افزایش خواهد یافت.

 

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه